Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtus metus iš eilės žais LFF taurės finale

Antradienį atsakomosiose Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pusfinalio rungtynėse šalies čempionas bei taurės savininkas Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Kauno „Spyrio“ vienuolikę ir ketvirtą kartą iš eilės bei keturioliktą kartą klubo istorijoje pateko į turnyro finalą.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Linas Pilibaitis (72 min.) ir Elivelto (77 min.).

Pirmąjį susitikimą aštuonis kartus taurę iškovojęs „Žalgiris“ namuose laimėjo 4:0 (2:0).

Gegužės 23 dieną LFF taurės turnyro finalinėse rungtynėse Šiauliuose žalgiriečiai žais su Klaipėdos „Atlantu“ arba Kazlų Rūdos „Šilu“. Šios poros atsakomosios rungtynės trečiadienį vyks Klaipėdoje. Pirmąjį susitikimą svečiuose „Atlantas“ laimėjo 1:0.

Praėjusių metų šio turnyro finale „Žalgirio“ futbolininkai 2:1 įveikė Gargždų „Bangos“ komandą.