Lietuvos baidarininkai iškovojo du bronzos medalius

Sekmadienį Čekijoje besibaigiančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate bronzos medalį iškovojo dvivietę baidarę irklavę Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas. Bronzos medalį laimėjo ir baidarininkas Ignas Navakauskas.
„Olimpinės panoramos“ nuotr.

200 m sprinto varžybų finale A. Lankas ir E. Ramanauskas sugaišo 32,660 sekundės ir antrus metus iš eilės Senojo žemyno pirmenybėse užėmė trečią vietą.

Europos čempionų titulus apgynė vokiečiai Ronaldas Rauhe ir Tomas Liebscheris (32,224 sek.), vos 0,068 sekundės aplenkę pasaulio čempionus serbus Nebojšą Grujičių ir Marko Novakovičių.

I. Navakauskas bronzą laimėjo taip pat 200 m sprinto varžybose.

Ilgai pirmavęs finaliniame plaukime lietuvis sugaišo 34,912 sekundės ir tik pačiame finiše 0,204 sekundės nusileido Senojo žemyno čempiono titulą apgynusiam serbui Marko Dragosavljevičiui bei vos 0,076 sekundės – sidabru pasipuošusiam pasaulio vicečempionui švedui Petteriui Menningui.

Latvis Andrejus Rumiancevas tenkinosi penkta vieta, Londono olimpiados vicečempionas ispanas Saulas Craviotto liko tik šeštas, o praėjusiais metais Europos pirmenybių bronzą iškovojęs rusas Jurijus Postrigajevas finišo liniją kirto tik aštuntas.