Dvi Lietuvos irkluotojų įgulos pateko į Europos čempionato finalus

Čekijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių baidarių varžybų 1000 m distancijoje pusfinalyje penktadienį Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalą.
Asociatyvi nuotr., Reuters/Scanpix

Mūsų šalies irkluotojai nuotolį įveikė per 3 min. 16,048 sek. ir 0,120 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusią brazilų įgulą bei 1,440 sek. – Serbijos atstovus.

Pusfinalyje kovojo devynios įgulos, o į finalą pateko trys greičiausi duetai.

Mindaugas Maldonis vienviečių baidarių antrajame pusfinalio plaukime liko paskutinis, devintas (3.39,724), ir baigė pasirodymą pirmenybėse.

Kanojininkas Henrikas Žustautas laimėjo pusfinalio plaukimą 500 m distancijoje ir pelnė kelialapį į finalą. Lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 49,620 sek.

Į finalą pateko trys greičiausi pusfinalio dalyviai.