Dvi Lietuvos baidarininkų įgulos kovos Europos čempionato pusfinalyje

Penktadienį Čekijoje prasidėjusio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių baidarių varžybų 1000 m distancijoje pirmajame atrankos plaukime Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė ketvirtąją vietą ir tęs kovą pusfinalyje.

Mūsų šalies sportininkai nuotolį įveikė per 3 min. 18,964 sek. Iki trečiosios vietos ir tiesioginio kelialapio į finalą Lietuvos irkluotojams pritrūko 2,368 sek.

Varžybose dalyvauja 18 įgulų.

Vienviečių baidarių trečiajame atrankos plaukime Mindaugas Maldonis (3.38,516) finišavo septintas ir taip pat irkluos pusfinalyje.

Varžybas šioje grupėje pradėjo 26 irkluotojai.