Dviratininkė V. Rimšaitė Prancūzijoje dukart pateko į penketuką

Lietuvos dviratininkė Vilma Rimšaitė atvirosiose Prancūzijos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės moterų elito varžybose dukart pateko tarp penkių greičiausių dalyvių.
B. Barausko (BFL) nuotr.

32 metų lietuvė penktajame šių varžybų etape buvo penkta, o šeštajame etape – ketvirta.

Bendrojoje įskaitoje V. Rimšaitė su 129 taškais užima ketvirtąją vietą. Pirmaujanti prancūzė Eva Ailloud surinko 197 taškus.

Iš viso klasifikuota 41 dviratininkė.

„Pays de la Loire“ klubui atstovaujanti Vilma Rimšaitė pirmąją varžybų dieną tarp 35 dalyvių užėmė penktąją vietą ir 23 įskaitinius taškus.

Etapo nugalėtoja tapo varžybų šeimininkė Axelle Etienne (34 tšk.), aplenkusi tautietes Laetitią le Corguillę (31 tšk.) bei Evą Ailloud (28 tšk.).

Antrąją vieną šeštajame varžybų etape (34 dalyvės) šiaulietė – Londono olimpinių žaidynių dalyvė bei 2013 metų Europos pirmenybių vicečempionė – V. Rimšaitė finišavo ketvirta ir pelnė 25 taškus.

Nugalėjo L. le Corguille, antra buvo A. Etienne, o trečiąja pozicija tenkinosi E. Ailloud.