Šiandien Vilniuje+13°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Libertas Klimka. Šv. Florijonas, šv. Stanislovas ir „cibulių“ sodinimo prietarai

Gegužė – paukščių klegesio, pumpurų sprogimo, žiedų sklaidos, visos augmenijos vešėjimo mėnuo. Pirmosiomis gegužės dienomis užkukuoja gegutė, tad ir pavadinimas toks.Dar mėnuo vadintas žiedžiu, o pagal darbus – ir sėmeniu, sėjiniu.

Rimvydas Valatka. Liustruotųjų KGB agentų išviešinimo mistika, bet ar tikrai mistika?

Ar galima tikėti valstybės vadovų pažadais savo piliečiams? Lyg ir turėtume atsakyti vienareikšmiškai: taip, valstybe turime tikėti, nes kuo daugiau tikėti, jei ne savo per tokį vargą ir kraują atkurta valstybe. Bet taip vis dar nėra, ir tai švelniai kalbant. Ar turėtume tikėti bent jau valstybės įsipareigojimais savo piliečiams, kurie patvirtinti įstatymu? Regis, čia jau negali būti jokių „bet, o, tačiau“.

Vladimiras Laučius. Naujas iššūkis: violetiniai liberalai

Lietuvoje plinta violetinio liberalizmo užkratas. Ligos simptomai primena Venckienės & Co politinius traukulius: žmogus suzombėja, tampa agresyvus, jam ūmai atsiveria visa tiesa apie neteisybę, jis ima vaikščioti bandomis ir mąstyti kaip skruzdėlynas. Motinėlės valdomas skruzdėlynas, žinoma.

Raimonda Agnė Medeišienė. Prezenteizmas prieš absenteizmą

Prieš kelias savaites kalbėjau apie absenteizmo sąvoką ir būseną. Primenu, kad žodis absenteizmas kilęs iš lotynų kalbos žodžio „absens“ ir reiškia „nesantis, nedalyvaujantis“.