Šiandien Vilniuje+21°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Malaizijos lėktuvo katastrofa Ukrainoje

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Libertas Klimka. Didvyriškoji Vilniaus 1794 m. gynyba

Prisiminkime didvyrišką laisvės gynybą, vykusią Vilniuje prieš 220 metų. Tai pirmojo sukilimo prieš rusų valdžią, siekiant atgauti beprarandamą Abiejų Tautų Respublikos nepriklausomybę, įvykiai.

Mykolas Drunga. Civilizacija ir viltis numušto lėktuvo akivaizdoje

Baigiantis liepai šią neeilinę vasarą kol kas ženklino ypač šiurpūs karo nusikaltimai Rytų Ukrainoje, globaliniai orų karščiai, taip pat ir visai, deja, eiliniai konfliktai įprastinėse mūsų planetos krizių zonose. Šią užsienio spaudos apžvalgą pradėsime nuo to, ką Adamas Michnikas pavadino V. Putino pastangomis atkurti Rusijos imperiją.

Libertas Klimka. Kur šulinio dugnas?

Kai vasara karščiu alsuoja, norom nenorom prisimeni priežodį: „Karšta, nors į šulinį lįsk!“ Tokių dienų orai verčia galvoti ir kalbėti apie ką nors vėsesnio. Tai kurgi pati  vėsiausia vieta sodyboje?

Rūta Vainienė. Teisėkūros cirkas: kaip gavome eurą

Praėjusią savaitę, liepos 23 dieną, paskutinė Europos instancija, Bendrųjų reikalų taryba, priėmė sprendimą, kad Lietuva gali įsivesti eurą. Iki 2015 metų sausio 1 dienos tada buvo likusi 161 diena. Sutikite, mažokai, jei eurui pradėtume ruoštis tik dabar, kai jau priimtas galutinis sprendimas ir paskelbtas oficialus keitimo kursas.