Šiandien Vilniuje+4°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Vytautas Dumbliauskas. Rinkimai – valdžios patikrinimas

Rinkimai yra valdžioje esančių žmonių patikrinimas ar pakeitimas kitais. Ką parodė pastarasis vietos valdžioje esančių asmenų patikrinimas? Aptarkime merų rinkimų rezultatus, nes pirmą kartą miestų ir miestelių vadovai buvo renkami tiesiogiai, pačių gyventojų. Kaip sekėsi pasitikrinti save merams, kurie iki šiol tame poste atsidurdavo po užkulisinių tarybos daugumą sudarančių partijų derybų?

Mykolas Drunga. Ukraina ir jos oligarchai

Daug dėmesio pasaulio spaudoje sulaukė tai, kad Ukrainos prezidentas Petro Porošenka atleido milijardierių oligarchą Ihorį Kolomoiskį iš Dnipropetrovsko gubernatorių pareigų. Ką tai reiškia? Ar tai, kad Ukrainos prezidentas imasi rimtai vykdyti pažadą pažaboti oligarchų galią? O gal jis tik šluoja iš kelio konkurentus?

Ramūnas Bogdanas. Sankcijos Rusijos ekonomiką veikia kaip įšvirkšti nuodai

Ketvirtadienį sukako 15 metų, kai Vladimiras Putinas buvo išrinktas Rusijos prezidentu. Taip sutapo, kad tuo laiku prasidėjo pasaulinių naftos kainų augimas, atnešęs Rusijai milijardus papildomų pajamų.

Libertas Klimka. Kodėl gandras – nacionalinis paukštis?

Jeigu savo mieluosius klausytojus šiandien imčiau ir pasveikinčiau su artėjančiais Naujaisiais metais, tikrai smarkiai nustebinčiau. Tačiau rytoj – labai reikšminga tradicinio kalendoriaus data. Taigi gandro, šio mielo žmogaus įnamio, parskridimo iš tolimos kelionės šventė. Gandrinės! Tiesa, pajūris gandrų sulaukė jau prieš porą savaičių .