Šiandien Vilniuje+11°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Vytautas Dumbliauskas. Keičiasi Kremliaus taktika?

Visi, nors kiek besidomintieji padėtimi dabartinėje Rusijoje, laukė gegužės devintosios, po kurios buvo baimintasi naujo puolimo Donbase. Antrojo pasaulinio karo pabaigos septyniasdešimtųjų metinių šventimo pompastiką taikliai pakomentavo vienas rusų intelektualas. Anot jo, susidaro įspūdis, kad šiuolaikinė Rusija neturi kuo didžiuotis, išskyrus pergalę prieš hitlerinę Vokietiją.

Mykolas Drunga. Rusijos tragedija – džiaugtis dvasiniu skurdu

Rusijos prezidentas V. Putinas gegužės 20 d. sukvietė vyriausybės posėdį tolimesniems biudžeto karpymams pasvarstyti, nenumaldomai gilėjant šalies ūkio krizei. Tačiau vieno dalyko darbotvarkėje trūko – nebuvo jokios kalbos apie gynybos biudžeto mažinimą, – teigia nepriklausomo amerikiečių strateginio tyrimo instituto „Stratfor“ analitikai.

Alvydas Jokubaitis. Mintys J. Girniaus 100-mečio proga

Lietuva Juozo Girniaus šimtmetį švenčia taip tyliai, kad net gėda. Jeigu Lietuvoje dar būtų sovietai, net tie skirtų daugiau dėmesio. Galbūt tai būtų panieka, bet dėmesio būtų tikrai daugiau. Toks įspūdis, kad šaliai nereikia savo herojų.

Ramunė Sotvarė. Apie pilkąją skylę ir pilką viršininką

Netiesa, kad mūsų kariškiai, jūrininkai, gelbėtojai, krizių valdytojai ir politikai su savo komandomis nesugeba koordinuotis, sutelkti technikos ir greitai reaguoti į krizes. Tiesiog praėjusį šeštadienį bėda atslinko ne iš tos pusės ir ne tokio dydžio, kokiam pastaruoju metu rengiasi Lietuva.