• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Graikija po A. Cipro atsistatydinimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Ramunė Sakalauskaitė. Aktuali Shakespeare`o patirtis

Posakis: jei karvę per televizorių parodysi šimtą kartų, ją galbūt išrinks į Seimą, pasitvirtino. Komercinių televizijų metų metais transliuojamos laidos apie ekstrasensus davė rezultatų. Antgamtinių jėgų pagalbos jau prašo ne tik politikai, bet ir pasiturintys verslininkai.

Selemonas Paltanavičius. Paukščiams gamtos nustatytas grafikas tikrai galios

Lietuvoje – dar vasara. Kaitra, tekusi rugpjūčiui, mūsų per daug neišvargino. Gali būti, kad apie ją labai greitai kalbėsime būtuoju laiku ir jausime nostalgiją, sakysime – kaip buvo gera. Iš tikro šių metų vasara, jos galas, tapo ypatingu išbandymu mums visiems.  

Libertas Klimka. Apie Jurį Elgerį, Vilniuje publikavusį latviškus raštus

Minėdami Baltijos kelio datą, prieš 26 metus laisvės viltimi nušvietusiai lietuvių, latvių ir estų tautoms ateitį, vis prisimename bendros istorinės lemties jauseną. Ji yra susikaupusi nuo senų seniausių laikų… Tad šiandien apie vieną ypatingą žmogų, savo asmeniu vienijusį mūsų kraštų, Lietuvos ir Latvijos, kultūrą bei mokslą.

Vytautas Sinica. Lenkams rūpi jų „kresai“, o mes kenčiame nuo lingvistinių kompleksų

Iniciatyvinė grupė „Talka už Lietuvos valstybinę kalbą“ Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) užregistravo įstatymo projektą, kuriuo numatoma, kad pagrindiniame asmens dokumentų puslapyje galimi įrašai tik valstybinės lietuvių kalbos abėcėlės raidėmis pagal tarimą, o įrašai nevalstybine kalba gali būti rašomi paso papildomų įrašų puslapyje arba tapatybės kortelės antroje pusėje.