Šiandien Vilniuje-6°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Aukščiausiosios Rados rinkimų

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Ramunė Sakalauskaitė. Moderniosios komunos – niša norintiesiems būti savimi

Naujieji laikai suteikė galimybę pasitelkus išmaniuosius telefonus daryti revoliucijas. Internetas leidžia krizės krečiamuose kraštuose, tokiuose kaip Graikija ar Turkija, steigti naujus verslus, nemokamai teikti švietimo ir konsultavimo paslaugas.

Selemonas Paltanavičius. Daugelyje šalies regionų vilkų medžioklė jau baigta

Tik kelios dienos beliko iki kalendorinės žiemos. Sniegą jau regėjome, net sniego žmogelius iš jo lipdėme. Tas pirmasis rudens sniegelis jau ištirpo, jo vanduo susigėrė į ištroškusią žemę. Tačiau šis sniegelis neatnešė žiemos. Nežinia, ar ją mums pateiks gruodžio pradžia, nes gamta turi savo scenarijų, kurio mes nežinome.

Ramūnas Terleckas. Kariama sąmonė neturėtų priprasti

Viena lietuvių patarlių byloja, kad ir šuo kariamas pripranta. Ją prisiminiau, kai gan netikėtai praėjusią savaitę sulaukiau klausimo: „Ar ir tu manai, kad karas yra neišvengiamas?“ Kelias akimirkas dvejojau, ką pasakyti, nes suvokiau, kad dažnas žmogus, kaip tas šuo, sugeba greitai prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių ir nejausti kaklą veržiančios kilpos.

Mykolas Drunga. Kas naujo dėl Irano grėsmės?

Nyderlandų dienraštis „Telegraaf“ pirmadienį rašė: „Kiek Iranu verta pasitikėti? Šis klausimas, kaip tamsus debesis, kybo virš jau metus besitęsiančio diplomatinio tąsymosi, kuris šiandien turėtų baigtis galutiniu susitarimu dėl Teherano atominės programos“. Dabar žinome, kad taip neįvyko – derybos susitarimo nepasiekė, bet pratęstos iki kitų metų liepos 1 d.