Šiandien Vilniuje-3°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Rusijos invazijos

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Ramūnas Terleckas. Nuo „tarybinės“ iki triušių

Krymo aneksijos, karo Ukrainoje fone, rusiškos propagandos intensyvėjimo metu kyla vis daugiau diskusijų, kaip derėtų elgtis demokratiškoms visuomenėms. Bandyti riboti tą propagandą, ignoruoti, diskutuoti ar atsakyti kontrpropaganda? Manau, kiekvienas mūsų šiandien dar gali rinktis ir užimti tam tikrą poziciją.

V. Laučius. Kvailumas kaip gyvenimo norma. Kuo mes naudingi Rusijai

Nieko nepadarysi: žmogus kartais ima ir nusišneka. Galima gūžtelėti pečiais ir išmintingai nekreipti dėmesio arba tiesiog nuleisti juokais.

Selemonas Paltanavičius. Tikrieji grybautojai dabar aktyviai renka voveraites

Spaliui liko visai nedaug laiko. Kalendorius rodo, kad ir iki Kalėdų beliko vos pora mėnesių. Per šį laiką diena sutrumpės trimis valandomis, o mes regėsime ne tik rudens išėjimą, bet ir žiemos pradžią. Kol kas anksti apie tai kalbėti, bet jau dabar gamtoje paprasta įžvelgti pasiruošimą žiemai.

Mykolas Drunga. „Esame pasiturintys, galime duoti kitiems“

„Sirija, Irakas, Vakarų Afrika, Ukraina: Vokietijos Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros ministras Gerdas Mülleris pokalbyje su Vokietijos radiju „ Deutschlandfunk “ ragino „krizių aplink mus“ akivaizdoje parodyti daugiau solidarumo bėglių ir kenčiančiųjų atžvilgiu. Jo nuomone, „ne tik valstybė, bet ir kiekvienas asmuo turi mirtinos bėdos atveju pridėti savo trigrašį“.