Šiandien Vilniuje+5°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Aukščiausiosios Rados rinkimų

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Mykolas Drunga. Kodėl būtina pagelbėti Ukrainai

Rusija Europai kelia egzistencinį iššūkį. Nei Europos vadovai, nei jos piliečiai šio iššūkio kaip reikiant nesuvokia ir nesumoja, kaip į jį reaguoti. Taip teigia finansininkas ir filantropas George‘as Sorosas savo straipsnyje „ New York Review of Books “. Straipsnis pavadintas „Europa, atsibusk“.

Laimantas Jonušys. Euras, litas ir 99 centai

Metai po truputį ritasi pabaigos link, o 2015-ųjų sausio pirmąją piniginėse turėsime naują valiutą. Tai yra ne visai taip – piniginėse dar tikriausiai bus užsilikę litų, o kai kam, pernelyg ilgai šventusiems šventes, gal ir apskritai bus sunku susigaudyti, kas čia darosi su tais pinigais. Kai kam ir be švenčių sunku susigaudyti net per ilgą išankstinį laikotarpį.

Selemonas Paltanavičius. Iš šiaurės jau turėtų pasirodyti čimčiakai ir svirbeliai

Baigėsi spalis. Matę du trečdalius šilto rudens, žinome, kad kol kas turėjome nepakartojamą metą – daug šilumos, giedros, geltonų lapų ir geros nuotaikos. Iš tikrųjų taip nutinka ne kasmet, todėl tokį gamtos turtą ir tokią mūsų pačių patirtį turėtume vertinti ir branginti.

Libertas Klimka. Bruknelė žalioji S. Daukantui

Spalio 28-oji yra Simono Daukanto gimimo diena, 221-sios sukaktuvės. Tad apie ką gi daugiau kalbėti, jei ne apie šį didžiavyrį... Stiprindami savo tautos laisvės pilį – Lietuvos valstybę, turime nuolat prisiminti tuos, kurie įritino jon kertinius akmenis. O gal ir pasitikrinti, ar nenukrypome nuo projekto, ar tiesūs auga pilies kuorai ant tų pamatų.