Šiandien Vilniuje+10°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Rusijos invazijos

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Rūta Vainienė. Maratonas, balvonas ir komendanto valanda

Sekmadienį Vilniaus senamiesčio svečiams ir gyventojams teko patirti komendanto valandos nuožmumą. Vilniuje vyko graži šventė – bėgimo maratonas, todėl nuo 9 ryto nežinomam laikui buvo uždaryti absoliučiai visi įvažiavimai ir išvažiavimai į didžiąją senamiesčio dalį. Kaip kokiame Leningrado blokados žiede blaškėsi automobiliai lietuviškais ir užsienio numeriais, tikėdamiesi rasti bent vieną galimybę išvažiuoti. Matyt dar daugiau automobilių norėjo į senamiestį įvažiuoti. Tokios galimybės tiesiog nebuvo.

Andrius Jakučiūnas. Atsakymas N. Mačiuliui: Palangai reikia ne papų, bet kremliaus

Prieš gerą mėnesį portale Delfi.lt buvo publikuota Nerijaus Mačiulio fantasmagorija „Palanga turi išnykti“, kurioje žinomas ekonomistas teigia, neva kurorte per daug žmonių, ir siūlo Palangą, Šventąją bei Latvijos Papę sujungti į vieną Tripolį, užpildant tarpus tarp miestų laisvalaikio ir sporto infrastruktūra, o naująjį darinį pavadinant Šventąja PaPape (angl. Holy Undrebreast). 

Vygantas Vareikis. Ką gi tai primena?

Vasarą Rusija vieneriems metams uždraudė žemės ūkio produktų importą iš Europos Sąjungos šalių, o sankcijas Lietuvos pieno ir mėsos gaminiams taiko jau senokai. Draudimai įvežti lietuviškus maisto produktus, ilgai trunkančios lietuviškų sunkvežimių patikros ar kiti rinkos apribojimai yra politinės kovos priemonės.

Mykolas Drunga. Nauja amerikiečių kova su islamo teroristais

JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį paskelbė strategiją „išnarstyti ir sunaikinti“ teroristinę grupę „Islamo valstybė“, įsakė pirmą kartą rengti antskrydžius virš Sirijos bei tęsti antskrydžius Irake. Pasak dienraščio „New York Times“, B. Obama pastebėjo, jog politiškai ir kariškai jis nė neturi kito pasirinkimo.