Šiandien Vilniuje+4°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Aukščiausiosios Rados rinkimų

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Selemonas Paltanavičius. Iš šiaurės jau turėtų pasirodyti čimčiakai ir svirbeliai

Baigėsi spalis. Matę du trečdalius šilto rudens, žinome, kad kol kas turėjome nepakartojamą metą – daug šilumos, giedros, geltonų lapų ir geros nuotaikos. Iš tikrųjų taip nutinka ne kasmet, todėl tokį gamtos turtą ir tokią mūsų pačių patirtį turėtume vertinti ir branginti.

Libertas Klimka. Bruknelė žalioji S. Daukantui

Spalio 28-oji yra Simono Daukanto gimimo diena, 221-sios sukaktuvės. Tad apie ką gi daugiau kalbėti, jei ne apie šį didžiavyrį... Stiprindami savo tautos laisvės pilį – Lietuvos valstybę, turime nuolat prisiminti tuos, kurie įritino jon kertinius akmenis. O gal ir pasitikrinti, ar nenukrypome nuo projekto, ar tiesūs auga pilies kuorai ant tų pamatų.

Vytautas Dumbliauskas. Apie tik vieną grandį amžinosios tvarkos grandinėje

Artėja Visų Šventųjų ir Vėlinių dienos. Palikę visus baigtus ir nebaigtus darbus, mes sėsime į transporto priemones ir važiuosime ten, kur mus ves ne tik pareigos aplankyti artimųjų kapus jausmas, bet ir kitokie jausmai. Tai gali būti ir liūdesys, prisimenant amžinybėn išėjusiuosius, ir džiaugsmas aplankyti gimtąjį kaimą ar miestelį.

Mykolas Drunga. Ar Ukrainos žodis pakankamai aiškus?

Jei nekalbėtume apie lietuvius ir lenkus, tai iš daugelio Vidurio ir Vakarų Europos tautų, turbūt, vokiečiams labiausiai rūpi, kas dedasi Ukrainoje. Štai pirmadienį Vokietijos radijas paskelbė net dviejų savo korespondentų pranešimus iš Kijevo.