Šiandien Vilniuje-6°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Aukščiausiosios Rados rinkimų

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Selemonas Paltanavičius. Daugelyje šalies regionų vilkų medžioklė jau baigta

Tik kelios dienos beliko iki kalendorinės žiemos. Sniegą jau regėjome, net sniego žmogelius iš jo lipdėme. Tas pirmasis rudens sniegelis jau ištirpo, jo vanduo susigėrė į ištroškusią žemę. Tačiau šis sniegelis neatnešė žiemos. Nežinia, ar ją mums pateiks gruodžio pradžia, nes gamta turi savo scenarijų, kurio mes nežinome.

Ramūnas Terleckas. Kariama sąmonė neturėtų priprasti

Viena lietuvių patarlių byloja, kad ir šuo kariamas pripranta. Ją prisiminiau, kai gan netikėtai praėjusią savaitę sulaukiau klausimo: „Ar ir tu manai, kad karas yra neišvengiamas?“ Kelias akimirkas dvejojau, ką pasakyti, nes suvokiau, kad dažnas žmogus, kaip tas šuo, sugeba greitai prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių ir nejausti kaklą veržiančios kilpos.

Mykolas Drunga. Kas naujo dėl Irano grėsmės?

Nyderlandų dienraštis „Telegraaf“ pirmadienį rašė: „Kiek Iranu verta pasitikėti? Šis klausimas, kaip tamsus debesis, kybo virš jau metus besitęsiančio diplomatinio tąsymosi, kuris šiandien turėtų baigtis galutiniu susitarimu dėl Teherano atominės programos“. Dabar žinome, kad taip neįvyko – derybos susitarimo nepasiekė, bet pratęstos iki kitų metų liepos 1 d.

Rūta Vainienė. Vilnius veža ir taškas

Pagaliau supratau, kuo man patinka Vilnius veža . Primenu, kad „Vilnius veža“ yra Vilniaus savivaldybės įsteigta taksi bendrovė. Valdiškas taksi verslas, žinoma, man niekuo nepatinka. Nes ne savivaldybė turi taksistu dirbti. Bet štai Vilnius veža man patinka, nes pretenduoja tapti ekonomikos terminu.