Šiandien Vilniuje+13°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Rusijos invazijos

Daugiau

Nuomonės

Daugiau
LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Selemonas Paltanavičius. Jei leis orai, bites regėsime iki spalio galo

Lietuvoje spalis – vidurinis ir pats gražiausias rudens mėnuo. Rugsėjį ieškome nuskridusios vasaros palikimo ženklų, o spalį visada norime rasti rudenį. Taip, jį, rudenį, jau turime. Ir ne bet kokį, o spalvingą, gražų ir švelnų.

Libertas Klimka. Į smagią grybautę

Paskutinis rugsėjo savaitgalis – tai buvo laikas tradicinei dzūkų Grybų šventei. Nors šaltokos naktys kiek ir pristabdė jų dygimą, bet ir varžybos, ir kitos linksmybės kuo smagiausiai vyko. Bent po baravyką Dzūkijos giria svečiams padovanojo.

Vykintas Pugačiauskas. Ukraina: vieneriems metams tiek pokyčių netgi per daug

Rusijos prezidentas pasiekė pergalę Ukrainoje ir prieš Vakarus. Vladimiras Putinas gavo netgi daugiau, negu galėjo tikėtis, tačiau tai bemaž viskas, ką galima pasiekti. Dabar žaidimas virsta ilgalaikiu, kur svarbiausias dalykas bus strateginė kantrybė, ir neaišku, ar Rusija čia turės pranašumą.

Mykolas Drunga. Ar masiniai protestai įsižiebs visoje Kinijoje?

„Iš tiesų Honkonge dažniausiai labai jauni žmonės, dalyvaudami demonstracijose už laisvų rinkimų teisę, reikalauja tik įgyvendinti tai, kas šios ypatingos kinų administracinės zonos statute jau ir taip įrašyta: viena šalis, dvi sistemos“, – teigė Berlyno dienraštis „Tagesspiegel“. Tačiau yra ir kitas svarbus aspektas.