Šiandien Vilniuje+4°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Andrius Jakučiūnas. Literatūros šauktiniai, arba Kaip laimėti karą, neiššovus nė kulkos

Nauji vėjai atneša ne pačius geriausius laikus literatūrai: knygas nurungia knygų lentynos, o skaitymą – skaitymukas , skaitytojų mažėja, jaunieji talentai neskuba rinktis literatūros kaip savo gyvenimo kelio.

Mykolas Drunga. Turino drobulės paslaptis

Didžiausios pasaulyje religijos pagrindas, – rašo amerikiečių politikos ir kultūros svetainėje „National Review“ žurnalistė Myra Adams, – yra tikėjimas, jog apie 33-uosius mūsų eros metus keliaujantis žydų mokytojas mirė prikaltas prie kryžiaus ir po trijų dienų prisikėlė iš numirusiųjų.

Ramūnas Bogdanas. Apie demokratinės politikos stuburą

Jei kokios vakarietiškos šalies vadovo kurį laiką nesimato viešojoje erdvėje, niekas į tai dėmesio neatkreipia. Taip yra todėl, kad egzistuoja valdžios struktūra, kurioje aiškiai numatyta, kas ką pakeičia reikalui esant iki pat pirmojo asmens.

Selemonas Paltanavičius. Giriose jau greitai gims briedžiukai

Lietuvoje – pavasaris. Kas galėtų tuo abejoti? Jau sugrįžo – buvo pastebėtos – pirmosios šelmeninės kregždės. Ir pilkosios pečialindos – tikros šiltojo pavasario paukštės – jau giedojo. Tačiau po šilumos ir saulės proveržių vėl atėjo lietus, vėsa ir vėjas, pavasaris ir vėl savo charakteriu grįžo į pradžią. Tačiau to, ką jis jau yra sukūręs, atgal sugrąžinti neįmanoma. Gamta to niekada nedaro. Tai būtų prieš jos prigimtį.