Šiandien Vilniuje+18°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Malaizijos lėktuvo katastrofa Ukrainoje

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Libertas Klimka. Kur šulinio dugnas?

Kai vasara karščiu alsuoja, norom nenorom prisimeni priežodį: „Karšta, nors į šulinį lįsk!“ Tokių dienų orai verčia galvoti ir kalbėti apie ką nors vėsesnio. Tai kurgi pati  vėsiausia vieta sodyboje?

Rūta Vainienė. Teisėkūros cirkas: kaip gavome eurą

Praėjusią savaitę, liepos 23 dieną, paskutinė Europos instancija, Bendrųjų reikalų taryba, priėmė sprendimą, kad Lietuva gali įsivesti eurą. Iki 2015 metų sausio 1 dienos tada buvo likusi 161 diena. Sutikite, mažokai, jei eurui pradėtume ruoštis tik dabar, kai jau priimtas galutinis sprendimas ir paskelbtas oficialus keitimo kursas.

Vladimiras Laučius. Putinas perprato Vakarų politinę sielą

Tik šiomis dienomis, po „Boeing-777“ numušusios rusų raketos, Vakarai atrodo patyrę kažką panašaus į (nedidelį) šoką. O juk dar visai neseniai ragino Ukrainos prezidentą Petro Porošenką sėsti prie derybų stalo su teroristų vadeivomis.

Agnė Narušytė. Navako miestas

Nemėgstu būti mieste vasarą. Naktį pažadina ne lakštingala, o geležimis trankanti šiukšliavežė. Vos patekėjus saulei, užriaumoja autobusai smirdinčiais nasrais. Visur pilna bendradarbių, kalbančių apie neišsprendžiamas problemas, o laisvė ir šviesa yra kažkur anapus. Tačiau šiemet išvažiavusi iš miesto, būčiau pražiopsojusi Vilniaus atvertimo stebuklą.