• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Graikija po A. Cipro atsistatydinimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Raimonda Agnė Medeišienė. Tikrasis menas – mūsų gyvenimas

Vasara jau ir atsisveikina. Ateinantis ruduo vieniems primena artėjantį depresyvų periodą, kitiems tai – mėgstamiausias metų laikas. Yra teorija, kad žmogus nesąmoningai įvardina mėgstamiausiu tą metų laiką, kuriuo jis yra gimęs. Teorijos kuriamos tam, kad būtų paneigtos. Sunkiau paneigti teiginį, kad kūrybingumui visi metų laikai vienodai geri.

Mykolas Drunga. Ukrainos krizė iš tiesų yra Rusijos krizė?

Europoje vykstant seniai neregėtą mastą įgijusiam „tautų kraustymuisi“, į Vakarų spaudos šešėlį laikinai pateko toli gražu dar neišspręsta Graikijos krizė, ką jau bekalbėti apie Ukrainos nelaimę ir ją provokuojančią Rusiją. Kaip tik apie pastarąsias dvi šalis – pora vertų dėmesio straipsnių.

Ramunė Sakalauskaitė. Aktuali Shakespeare`o patirtis

Posakis: jei karvę per televizorių parodysi šimtą kartų, ją galbūt išrinks į Seimą, pasitvirtino. Komercinių televizijų metų metais transliuojamos laidos apie ekstrasensus davė rezultatų. Antgamtinių jėgų pagalbos jau prašo ne tik politikai, bet ir pasiturintys verslininkai.

Selemonas Paltanavičius. Paukščiams gamtos nustatytas grafikas tikrai galios

Lietuvoje – dar vasara. Kaitra, tekusi rugpjūčiui, mūsų per daug neišvargino. Gali būti, kad apie ją labai greitai kalbėsime būtuoju laiku ir jausime nostalgiją, sakysime – kaip buvo gera. Iš tikro šių metų vasara, jos galas, tapo ypatingu išbandymu mums visiems.