captcha

Jūsų klausimas priimtas

Darbo partijos kandidatų į Seimą sąraše atsirado vietos Lietuvos rusų sąjungos vadovams Sergejui ir Larisai Dmitrijevams

„Darbiečiai“ ketvirtadienį Kėdainiuose patvirtino galutinį kandidatų sąrašą, kurį veda partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas ir vicepirmininkas Vytautas Gapšys.  
BFL nuotr.
BFL nuotr.

„Darbiečiai“ ketvirtadienį Kėdainiuose patvirtino galutinį kandidatų sąrašą, kurį veda partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas ir vicepirmininkas Vytautas Gapšys.

Sąraše 27-oji vieta teko Lietuvos rusų sąjungos pirmininkui S. Dmitrijevui, o jo sesuo L. Dmitrijeva į parlamentą kandidatuos 34-oje pozicijoje.

13-a vieta skirta Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje kaltinamai buvusiai Darbo partijos centrinės būstinės vadovei Vitalijai Vonžutatei.

Kartu su Darbo partiją į Seimą patekti sieks ir buvę socialliberalai – Artūras Paulauskas (6 vieta), Gediminas Dalinkevičius (19 vieta), taip pat nepartinis Gediminas Jakavonis (33 vieta), praėjusiuose rinkimuose mandato siekęs su Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, o prieš tai buvęs socialliberalų gretose.

Kandidatų sąraše neliko Vilniaus vicemero Jono Pinskaus pavardės. Anksčiau jis buvo įrašytas 20-uoju numeriu.

Darbo partijos kandidatų sąrašas (40-ukas):

1. Viktoras Uspaksichas
2. Vytautas Gapšys
3. Loreta Graužinienė (Ukmergės)
4. Virginija Baltraitienė (Kėdainiai)
5. Saulius Bucevičius (Akmenės-Joniškio)
6. Artūras Paulauskas (Fabijoniškių)
7. Valentinas Bukauskas (Telšių)
8. Viktoras Fiodorovas
9. Dangutė Mikutienė (Trakų-Elektrėnų)
10. Kęstutis Daukšys (Alytaus)
11. Vydas Gedvilas (Kauno-Kėdainių)
12. Mečilovas Zasčiurinksas (Centro)
13. Vitalija Vonžutaitė
14. Živilė Pinskuvienė (Širvintų-Vilniaus)
15. Šarūnas Birutis (Ignalinos-Švenčionių)
16. Zita Žvikienė (Radviliškio)
17. Vilija Filipovičienė (Vilniaus-Šalčininkų)
18. Valdas Skarbalius (Karoliniškių)
19. Gediminas Dalinkevičius (Žirmūnų)
20. Jonas Kondrotas
21. Jolanda Gaudutienė (Naujamiesčio)
22. Ričardas Sargūnas (Anykščių-Kupiškio)
23. Ritas Vaiginas (Biržų-Kupiškio)
24. Saulius Jakimavičius (Jonavos)
25. Aloyzas Jokšys (Rokiškio)
26. Raimundas Paliukas (Baltijos)
27. Sergej Dmitrijev
28. Paulius Kalina
29. Aidas Gedvilas
30. Vigilijus Jukna (Pakruojo-Joniškio)
31. Aurimas Truncė
32. Darius Ulickas (Raseiniai)
33. Gediminas Jakavonis (Varėnos-Eišiškių)
34. Larisa Dmitrijeva
35. Andželika Šakinienė (Gargždų)
36. Gintautas Kniūkšta (Šakių)
37. Petras Narkevičius (Nevėžio)
38. Lijana Jagintavičienė
39. Ingrida Venciuvienė (Šiaulių kaimiškoji)
40. Nijolė Jagelavičienė (Senamiesčio)

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...