captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Linkevičius susitikime su Gruzijos gynybos ministru: palaikome Gruzijos siekius

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 27 dieną Vilniuje susitiko su Gruzijos gynybos ministru Levanu Izorija. Ministrai aptarė tolesnę Gruzijos europinę ir euroatlantinę integraciją, regiono saugumo klausimus, rašoma pranešime spaudai.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Džiaugiamės glaudžiu Gruzijos bendradarbiavimu su NATO. Savo darbais Gruzija demonstruoja, kad yra patikima NATO partnerė, ženkliai prisidedanti prie tarptautinio saugumo stiprinimo“, – susitikimo metu teigė Užsienio reikalų ministras. 

Kalbėdamas apie Gruzijos integraciją į NATO, L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuva palaiko Gruzijos siekius ir paragino naudotis turimomis priemonėmis gilinant Gruzijos ir NATO bendradarbiavimą. Pasak L. Linkevičiaus, Gruzija turi visus reikalingus praktinius instrumentus siekiant narystės NATO. 

Lietuvos ministras paragino tęsti demokratinių reformų įgyvendinimą bei sutelkti politines partijas vieningam veikimui bendrų tikslų vardan, nes kai galimybės atsiras – Gruzija turi būti pasiruošusi. Ministras užtikrino, kad Lietuva tvirtai remia Gruziją europinės ir euroatlantinės integracijos kelyje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...