captcha

Jūsų klausimas priimtas

Socialdemokratai patvirtino kandidatų į Seimo rinkimus sąrašus

Rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose Lietuvos socialdemokratų partiją (LSDP) į parlamento rinkimus ves Premjeras, partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius, antruoju numeriu daugiamandatėje apygardoje įrašytas Seimo vicepirmininkas Algirdas Sysas, kadenciją Europos Audito Rūmuose baigianti Rasa Budbergytė yra trečioji.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Ketvirtoje pozicijoje atsidūrė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, penketuką kandidatų baigia Seimo narė Raminta Popovienė. Galutiniame sąraše yra 141 pavardė, jas šeštadienį patvirtino LSDP suvažiavimas.

Socialdemokratų kandidatų sąrašo 50 pavardžių daugiamandatėje rinkimų apygardoje yra tokios:

1. Algirdas Butkevičius.

2. Algirdas Sysas

3. Rasa Budbergytė

4. Juozas Olekas

5. Raminta Popovienė

6. Gediminas Kirkilas

7. Irena Šiaulienė

8. Juras Požela

9. Auksė Kontrimienė

10. Julius Sabatauskas

11. Ramūnas Burokas

12. Edvardas Žakaris

13. Kristina Miškinienė

14. Benediktas Juodka

15. Milda Petrauskienė

16. Algimantas Salamakinas

17. Juozas Bernatonis

18. Birutė Vėsaitė

19. Justas Pankauskas

20. Orinta Leiputė

21. Albinas Mitrulevičius

22. Rimantė Šalaševičiūtė

23. Artūras Skardžius

24. Darius Petrošius

25. Marija Aušrinė Pavilionienė

26. Bronius Pauža

27. Rimantas Sinkevičius

28. Alma Monkauskaitė

29. Giedrė Purvaneckienė

30. Bronius Bradauskas

31. Rimantas Benetis

32. Marius Skarupskas

33. Edmundas Jonyla

34. Linas Linkevičius

35. Irena Macijauskienė

36. Lilija Petraitienė

37. Arūnas Dudėnas

38. Andrius Palionis

39. Diana Kaupaitienė

40. Renata Drulienė

41. Gintautas Paluckas

42. Rimantas Vaitkus

43. Mindaugas Bastys

44. Laima Nagienė

45. Modestas Petrauskaitė

46. Antanas Nesteckis

47. Domas Petrulis

48. Jonas Audėjaitis

49. Vaida Aleknavičienė

50. Jūratė Juozaitienė.

Iš viso LSDP daugiamandatėje rinkimų apygardoje yra 141 pavardė.

Socialdemokratų partijos kandidatų sąrašas vienmandatėse rinkimų apygardose:

1. Naujamiesčio apygarda Nr.1 Faustas Latėnas

2. Senamiesčio apygarda Nr. 2 Marija-Aušrinė Pavilionienė

3. Antakalnio apygarda Nr. 3 Juras Požela

4. Žirmūnų apygarda Nr.4 Marius Skarupskas

5. Fabijoniškių apygarda Nr.5 Gintautas Paluckas

6. Šeškinės apygarda Nr.6 Algirdas Sysas

7. Justiniškių apygarda Nr.7 Gediminas Kirkilas

8. Karoliniškių apygarda Nr. 8 Juozas Bernatonis

9. Lazdynų apygarda Nr. 9 Julius Pagojus

10. Naujosios Vilnios apygarda Nr. 10 Eduardas Šablinskas

11. Verkių Nr.14 Rasa Budbergytė

12. Panerių Nr.25 Elvinas Jankevičius

13. Šilainių apygarda Nr. 11 Birutė Vėsaitė

14. Aleksoto – Vilijampolės apygarda Nr.12 Jonas Adėjaitis

15. Centro- Žaliakalnio apygarda Nr. 13 Dainius Pavalkis

16. Kalniečių apygarda Nr.15 Orinta Leiputė

17. Dainavos apygarda Nr. 16 Rasa Šnapštienė

18. Petrašiūnų apygarda Nr. 17 Darius Razmislevičius

19. Panemunės apygarda Nr. 18 Linas Linkevičius

20. Danės apygarda Nr. 19 Dainius Budrys

21. Baltijos apygarda Nr.20 Irena Šiaulienė

22. Marių apygarda Nr.21 Lilija Petraitienė

23. Pajūrio apygarda Nr. 22 Benediktas Petrauskas

24. Aušros apygarda Nr. 23 Edvardas Žakaris

25. Saulės apygarda Nr. 24 Arvydas Mockus

26. Nevėžio apygarda Nr. 26 Egidijus Gaidamavičius

27. Vakarinė apygarda Nr. 27 Donatas Degenis

28. Aukštaitijos apygarda Nr. 28 Domas Petrulis

29. Marijampolės apygarda Nr. 29 Albinas Mitrulevičius

30. Alytaus apygarda Nr. 30 Julius Sabatauskas

31. Gargždų apygarda Nr. 31 Benediktas Juodka

32. Šilutės apygarda Nr. 32 Artūras Skardžius

33. Pietų Žemaitijos apygarda Nr. 33 Albinas Ežerskis

34. Tauragės apygarda Nr. 34 Darius Petrošius

35. Plungės apygarda Nr.35 Rimantas Vaitkus

36. Palangos-Kretingos apygarda Nr.36 Antanas Vinkus

37. Kuršo apygarda Nr. 37 Jonas Talmantas

38. Mažeikių apygarda Nr. 38 Irena Macijauskienė

39. Akmenės -Mažeikių apygarda Nr.39 Tomas Martinaitis

40. Telšių apygarda Nr. 40 Rimantė Šalaševičiūtė

41. Kelmės -Šiaulių apygarda Nr. 41 Alma Monkauskaitė

42. Raseinių-Kėdainių apygarda Nr. 42 Edmundas Jonyla

43. Kėdainių apygarda Nr. 43 Justas Pankauskas

44. Radviliškio apygarda Nr. 44 Algimantas Salamakinas

45. Kuršėnų -Dainų apygarda Nr. 45 Gintautas Sitnikas

46. Žiemgalos apygarda Nr. 46 Vaida Aleknavičiene

47. Pasvalio – Pakruojo apygarda Nr. 47 Saulius Margis

48. Biržų – Kupiškio apygarda Nr. 48 Aleksandras Zeltinis

49. Anykščių -Panevėžio apygarda Nr.49 Auksė Kontrimienė

50. Sėlos apygarda Nr. 50 Vytautas Saulis

51. Utenos apygarda Nr. 51 Milda Petrauskienė

52. Zarasų – Visagino apygarda Nr. 52 Algirdas Raslanas

53. Nalšios apygarda Nr. 53 Lina Kujalytė

54. Molėtų-Širvintų apygarda Nr.54 Linas Jonauskas

55. Nemenčinės apygarda Nr. 55 Zdislavas Skvarciany

56. Šalčininkų – Vilniaus apygarda Nr. 56 Sergejus Tichomirovas

57. Medininkų apygarda Nr. 57 Algis Vaitkevičius

58. Trakų -Vievio apygarda Nr. 58 Vytautas Zalieckas

59. Kaišiadorių – Elektrėnų apygarda Nr. 59 Marius Muižinikas

60. Jonavos apygarda Nr. 60 Rimantas Sinkevičius

61. Ukmergės apygarda nr.61 Arūnas Dudėnas

62. Jurbarko-Pagėgių apygarda Nr. 62 Bronius Pauža

63. Sūduvos apygarda Nr. 63 Juozas Olekas

64. Zanavykų apygarda Nr. 64 Mindaugas Bastys

65. Raudondvario apygarda Nr. 65 Raminta Popovienė

66. Garliavos apygarda Nr. 66 Antanas Nesteckis

67. Prienų-Birštono apygarda Nr.67 Andrius Palionis

68. Vilkaviškio apygarda Nr. 68 Algirdas Butkevičius

69. Dzūkijos apygarda Nr. 69 Vydas Baravykas

70. Varėnos – Trakų Nr. 70 Vidas Mikalauskas

71. Lazdijų – Druskininkų apygarda Nr. 71 Kristina Miškinienė

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...