NBA: „Raptors“ palaužė L. Jamesą, J. Hardenas „Rockets“ neišgelbėjo

NBA skirtingai sekėsi Jono Valančiūno ir Donato Motiejūno ekipoms. „Toronto Raptors“ nugalėjo „Cleveland Cavaliers“, o „Houston Rockets“ krito prieš „Memphis Grizzlies“.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

„Toronto Raptors“ (10–6) – „Cleveland Cavaliers“ (11–4) 103:99 (25:25, 24:24, 33:31, 21:19)

Trečią pergalę iš eilės iškovoję kanadiečiai rėmėsi 27 taškus pelniusiu Kyle'u Lowry ir 20 pridėjusiu DeMaru DeRozanu.

LeBronas Jamesas surinko 24 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius. Kevinas Love pridėjo 21 tašką ir 13 atkovotų kamuolių.

Įtemptose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 16 kartų, o septynis kartus rezultatas buvo lygus.

Toronto klubas į priekį išsiveržė likus žaisti 7:45 minutes. Jie pelnė 9 taškus iš eilės per dvi minutes ir pirmavo 91:84. Patrickas Pattersonas ir K.Lowry dar pridėjo tritaškius ir šeimininkų tribūnos pašėlo.

L.Jamesas dar buvo sumažinęs skirtumą iki penkių taškų, tačiau tai Klivlendo ekipos neišgelbėjo.

Joną Valančiūną pakeitęs Bismackas Biyombo surinko 11 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Raptors“: K.Lowry 27, D.DeRozanas 20, L.Scola 15, D.Carrollas 12, B. Biyombo 11.

„Cavaliers“: L.Jamesas 24, K.Love 21, M. Williamsas ir J.Smithas po 15.

„Houston Rockets“ (5–10) – „Memphis Grizzlies“ (9–7) 93:102 (24:28, 29:28, 24:26, 16:20)

Jeffas Greenas pelnė 20 taškų, buvęs „Rockets“ krepšininkas Courtney Lee ketvirtajame kėlinyje pridėjo 10 iš 17 savo taškų ir Memfio krepšininkai šventė pergalę Hjustone.

Tai buvo trečias iš eilės „Rockets“ pralaimėjimas po to, kai atleistą trenerį Keviną McHale'ą pakeitė J.B.Bickerstaffas.

Nors „Grizzlies“ vertėsi be Zacho Randolpho, ekipa pirmavo praktiškai visų rungtynių metu.

Jamesas Hardenas neišgelbėjo Hjustono ekipos net ir pelnęs 40 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje aistras sukurstė konfliktas tarp Dwighto Howardo ir JaMychalo Greeno, po kurio abu krepšininkai gavo po techninę pražangą.

„Rockets“: J.Hardenas 40, J.Terry 13, D.Howardas 12.

„Grizzlies“: J.Greenas 20, M.Conley 19, C.Lee 17, M.Barnesas 13, M.Gasolis 11, T.Allenas 10.

Visi NBA rungtynių rezultatai (lapkričio 25 d.)

„Charlotte Hornets“ – „Washington Wizards“ 101:87

„Orlando Magic“ – „New York Knicks“ 100:91

„Boston Celtics“ – „Philadelphia 76ers“ 84:80

„Detroit Pistons“ – „Miami Heat“ 104:81

„Toronto Raptors“ – „Cleveland Cavaliers“ 103:99

„Houston Rockets“ – „Memphis Grizzlies“ 93:102