captcha

Jūsų klausimas priimtas

Geriausiems mėgėjų meno kolektyvams – „Aukso paukštės“

Šiemet jau keturioliktą kartą Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo įsteigtų mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų apdovanojimų „Aukso paukštė“ nominacijomis bus įvertinti labiausiai nusipelnę šalies folkloro, liaudiškos muzikos, vokaliniai, liaudiškų šokių ansambliai, chorai ir teatrai.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Šiemet jau keturioliktą kartą Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo įsteigtų mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų apdovanojimų „Aukso paukštė“ nominacijomis bus įvertinti labiausiai nusipelnę šalies folkloro, liaudiškos muzikos, vokaliniai, liaudiškų šokių ansambliai, chorai ir teatrai. 

Šiemet pirmą kartą skelbiama nominacija „Už nuopelnus tautinei kultūrai“ bus įteikta choro dirigentui, kompozitoriui, profesoriui Lionginui Abariui. 

„Aukso paukštėmis“ bus apdovanoti Gruzdžių šeimos lėlių teatras „Abra kadabra“ ir vadovė Jurgita Jašiskytė (nominacija „Geriausias lėlių teatras ir vadovas“), Garliavos kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Ąžuolas“ ir vadovė Zita Vaškelienė (nominacija „Geriausia suaugusiųjų šokių grupė ir vadovas“), Vilkaviškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Vingis“ ir vadovas Gintas Turonis (nominacija „Geriausia liaudiškos muzikos kapela ir vadovas“), Kauno mišrus choras „Saluto“ (nominacija nominaciją „Naujai suspindusi žvaigždė“). 

Taip pat bus apdovanoti Kauno miesto tautinio meno ansamblis „Ratelinis“ ir meno vadovė Margarita Tomkevičiūtė (nominacija „Geriausias šokių ansamblis ir vadovas“), Ukmergės kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Klasika“ (nominacija „Geriausias vokalinis ansamblis“), Viešintų klojimo teatras ir vadovas Vytautas Germanavičius (nominacija „Geriausias suaugusiųjų mėgėjų teatras ir vadovas“), Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro folkloro ansamblis „Giedružė“ ir vadovė Audronė Buržinskienė (nominacija „Geriausias krašto folkloro ansamblis ir vadovas“), Neringos savivaldybės Liudviko Rėzos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Neringa“ (nominacija „Geriausias debiutantas“), Biržų kultūros centro mėgėjų teatras ir vadovė Vita Vorienė (nominacija „Geriausias suaugusiųjų mėgėjų teatras ir vadovas“), Vilniaus miškų urėdijos folkloro ansamblis „Nalšia“ ir vadovė Audronė Vakarinienė (nominacija „Geriausias miesto folkloro ansamblis ir vadovas“), Palemono vidurinės mokyklos vaikų folkloro ansamblis „Bitula“ ir vadovai Ramunė Baniulienė, Jonas Misevičius, Giedrė Ramunė Pečiulienė (nominacija „Geriausias vaikų folkloro ansamblis ir vadovas“).

Taip pat šiemet „Aukso paukštėmis“ įvertinti Šilutės pirmosios gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupė „Atlaja“ ir vadovė Rita Kurpeikytė (nominacija „Geriausia vaikų šokių grupė ir vadovas“), Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos choras „Viva voce“ (nominacija „Tarptautinio spindesio žvaigždė“).

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...