Šiandien Vilniuje+13°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Politologė: Rusija turi du variantus    

2015-05-06 / 19:25 - LRT Radijo laida „60 minučių“, LRT.lt

Rusija turi pasirinkti vieną iš dviejų galimų scenarijų, sako Mykolo Romerio universiteto dėstytoja politologė Rima Urbonaitė. Kuris variantas bus pasirinktas, gali paaiškėti po Vokietijos kanclerės Angelos Merkel vizito Maskvoje, kuriam, politologės nuomone, dabar treniruojamasi Minske.

Žemės įsigijimo įstatymas kliudo ne užsieniečiams, o lietuviams?    

2015-05-06 / 17:31 - Zenonas Gipiškas, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymas neatgrasė užsieniečių nuo žemės pirkimo Lietuvoje, nes jie to nedarė ir anksčiau, tačiau apsunkimo žemės įsigijimą patiems lietuviams, pastebi ekspertai. Pasak Žemės savininkų sąjungos Vilniaus skyriaus pirmininko Kęstučio Mozerio, sudarytos sąlygos padėtį palengvina tik jau ūkininkaujantiems...

„Kalbos grynuole“ tituluota E. Daugėlaitė: po darbo visada kabinėjuosi prie savo kalbos    

2015-05-06 / 14:12 - Austėja Kuskienė, LRT Klasikos laida „Ryto allegro“, LRT.lt

„Kalbos grynuole“ išrinkta LRT Televizijos laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Eglė Daugėlaitė prižiūri savo kalbą ir stengiasi kalbėti be klaidų. Tačiau, pasak jos, žmonės – ne robotai, todėl jų pasitaiko. Žurnalistė pripažįsta, kad ypač nelengva taisyklingai kirčiuoti pasisvečiavus Klaipėdoje, pabuvus...

Dėl geležinkelininkų streiko Vokietijoje kenčia ir keleiviai, ir šalies pramonė

2015-05-06 / 11:17 - Vida Kaluza, LRT Radijas, LRT.lt

Vokietijoje besitęsiantis geležinkelininkų streikas kelia nepatogumų keleiviams, nuostolių patiria šalies pramonė. Geležinkelininkai reikalauja didesnių atlyginimų, trumpesnės darbo savaitės, palankesnių darbo sutarčių. Iki sekmadienio planuojamas streikas yra aštuntas per pastarąjį pusmetį.

Lukiškių aikštę ruošiasi sutvarkyti 2017 metais

2015-05-06 / 10:24 - LRT Radijas, LRT.lt

Vyriausybei trečiadienį teikiamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos projektas. Jame nurodyti objektai, kuriuos valstybė turėtų sutvarkyti iki 2018 metų. Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad tarp numatomų darbų yra ir Lukiškių aikštės sutvarkymas.

Konservatorių siūlymas dėl dvigubos pilietybės įteisinimo: perkalbėti Konstitucinį Teismą    

2015-05-05 / 19:39 - LRT Radijo laida „60 minučių“, LRT.lt

Liberalams pasiūlius Konstitucijos keitimo referendumą dėl dvigubos pilietybės, konservatoriai prakalbo apie kelias dešimtis tūkstančių Lietuvoje galinčių atsirasti Rusijos piliečių. Liberalai ramina, kad jų siūlymas nėra galutinis, ir siūlo kompromisą.

Probacijos tarnybos reidai: siekiama ir sudrausminti, ir padėti    

2015-05-05 / 14:21 - LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Gegužės mėnesį vykdomo reido „Teistų asmenų priežiūra 2015“, kuomet tikrinami laisvėje esantys teisti asmenys, tikslas yra ne tik patikrinti, ar laikomasi teismo nurodymų, bet ir padėti nuteistiesiems. Taip tvirtina Kalėjimų departamento Probacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Lauraitis. Jis priduria, kad pagalba...

Apsispręs dėl originalios pavardžių rašybos asmens dokumentuose

2015-05-05 / 11:51 - LRT Radijas, LRT.lt

Valdančiųjų politinė taryba ketina priimti sprendimą dėl originalios pavardžių rašybos asmens dokumentuose projektų. Socialdemokratų frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė sako, kad siūloma leisti originalią pavardės rašybą lotyniškos abėcėlės rašmenimis pagrindiniame paso puslapyje.

Premjeras: ŠMM labiausiai atsilieka, bet ne dėl D. Pavalkio darbo    

2015-05-05 / 09:52 - LRT Radijas, LRT.lt

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) labiausiai atsilieka įgyvendinant Vyriausybės programą, tačiau tai nereiškia, kad dėl to kaltas tik buvęs ministras Dainius Pavalkis.

Profesorius: vienuoliai lietuviams – vis dar egzotika    

2015-05-04 / 19:05 - Deividas Jursevičius, LRT Radijo laida „60 minučių“, LRT.lt

Vienuoliai Lietuvoje vis dar traukia žmonių dėmesį, nors dauguma juos priima teigiamai, sako Vilniaus universiteto profesorius Paulius Subačius. Jo nuomone, palankus požiūris į vienuolius atsineštas dar iš okupacijos laikų.
1 2 3 4 5 6 ... 228 229 230