Šiandien Vilniuje-2°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

V. Baltraitienė: sprendimas dėl Rusijos embargo nebuvo priimtas    

2015-01-26 / 17:44 - LRT Radijo laida „60 minučių“, LRT.lt

Briuselyje į skubų posėdį susirinkę Europos Sąjungos (ES) žemės ūkio ministrai nepriėmė sprendimo, dėl to, kaip reaguoti į Rusijos kalbas, kad ji rengiasi atšaukti bendrijos produktų embargą, tačiau tik kai kurioms valstybėms. Tai patvirtino posėdyje dalyvavusi Lietuvos žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

V. Ušackas: iš mano varžybų politikai bando pelnyti papildomų balų    

2015-01-26 / 17:25 - Deividas Jursevičius, LRT Radijo laida „60 minučių“, LRT.lt

Kai kurie politikai, komentuodami krepšinio varžybas su Rusijos prezidento administracijos vadovu, bando išnaudoti tribūną ir gauti papildomų balų, mano dieną po kruvinos atakos prieš Mariupolį krepšinį su Vladimiro Putino administracijos vadovu Sergejumi Ivanovu žaidęs Europos Sąjungos (ES) ambasadorius Maskvoje...

Ekspertai: druska kelių dangai nepavojinga, jei neperlenkiama lazda    

2015-01-26 / 12:22 - LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Nors mokslininkai skaičiuoja, kad dėl žiemą barstomos druskos betono konstrukcijos yra net kelis kartus greičiau, šio metodo visiškai atsisakyti nebūtina, tikina Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kelių katedros profesorius Alfredas Laurinavičius. Pasak jo, šį procesą galima tiesiog sureguliuoti.

J. Čerškutė: kaip asmeniniai naratyvai geba prikelti praėjusią epochą (knygų apžvalga)    

2015-01-26 / 08:50 - LRT Klasikos laida „Ryto allegro“, LRT.lt

Literatūros kritikė dr. Jūratė Čerškutė LRT Klasikos laidoje „Ryto allegro“ pristato Margaritos Matulytės ir Tatjanos Luckienės-Aldag parengtas knygas apie fotografą Vitą Luckų bei Neringos Jonušaitės knygą „Neringos“ kavinė: sugrįžimas į legendą“ .

Ar būtina palikti arbatpinigių?    

2015-01-26 / 08:43 - LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Arbatpinigiai – tai materiali padėka už ypatingą dėmesį. Tačiau jie nėra būtini, o įstaigos, kurios arbatpinigius įtraukia į sąskaitą, elgiasi negarbingai. Taip mano protokolo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka.  

A. Kančas: nuo išsigalvotų bėdų išgelbėtų „išvyka“ į ligoninę    

2015-01-25 / 19:42 - Agnė Kairiūnaitė, LRT Klasikos laida „Manasis aš“, LRT.lt

Žmogui, dejuojančiam, kad skauda galvą, vertėtų nuvažiuoti į ligoninę ir pažiūrėti, kiek ten jaunų žmonių, vaikų, – tada jis supras, kad visos jo bėdos išsigalvotos, sako architektas Algimantas Kančas, prieš penkerius metus sužinojęs, kad serga vėžiu. „Tada supranti, kad visa tai yra smulkmenos. Ir džiaugiesi...

V. V. Landsbergis: mus persekioja mūsų pasakos ir legendos    

2015-01-25 / 19:41 - Richardas Jonaitis, LRT Opus laida „Švelnūs tardymai“, LRT.lt

Jei mūsų pasakos nebūtų tokios liūdnos, beviltiškos ir makabriškos, gal ir mes būtume kitokie, svarsto  poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius, pasakų vaikams rašytojas Vytautas V. Landsbergis. Anot jo, išpopuliarinta nelaiminga pasakos „Eglė žalčių karalienė“ pabaiga – puikus...

G. Tulley: vaikas turėtų patirti, ką reiškia stipriais klijais suklijuoti pirštai ir užrištos akys

2015-01-25 / 09:40 - Giedrė Trapikaitė, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Savo vaikui turėtumėte leisti laipioti stogu ir patirti, ką reiškia stipriais klijais suklijuoti pirštai ar užrištos akys. Tuo įsitikinęs amerikietis Gever Tulley, knygos „50 pavojingų dalykų, kuriuos turėtumėte leisti savo vaikui“ autorius. Anot rašytojo ir Krapštukų mokyklos įkūrėjo,...

Koks cukrus yra mažiau kenksmingas: rudas nerafinuotas ar baltas?    

2015-01-25 / 09:35 - LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Baltasis cukrus, pagamintas iš cukranendrių runkelių, ir rudasis, pagamintas iš pačių cukranendrių, skiriasi tik spalva, sako Maisto ir veterinarijos tarnybos atstovė.  

Fotografas: jauniems menininkams sakau – saugokitės kultūros    

2015-01-25 / 09:18 - LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Kultūra yra tokia sistema, kuri meną adaptuoja plačiajai visuomenei, sako Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas fotomenininkas Algirdas Šeškus, jauniems menininkams patariantis laikytis kuo atokiau nuo kultūros.
1 2 3 4 5 6 ... 185 186 187