Šiandien Vilniuje+15°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

T. Meškonis: yra sprendimas, kaip priversti FIBA atšaukti sankcijas Rusijai

2015-07-29 / 18:35 - Deividas Jursevičius, LRT RADIJO laida „60 minučių“, LRT.lt

Jeigu Rusija sugebės išspręsti problemas dar rugpjūčio 8–9 dienomis sankcijos Rusijos krepšiniui gali būti atšauktos. Taip teigia sporto žurnalistas Tautvydas Meškonis. Anot jo, jei vis dėlto susiklostytų kita situacija, tai būtų pirmosios olimpinės žaidynės, kuriose nedalyvauja nei viena Rusijos komanda.

Policijos atstovas: negaliu teigti, kad Stoties rajonas – nesaugus

2015-07-29 / 14:41 - LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Negalima teigti, kad Vilniaus stoties rajonas yra nesaugus, nes nusikaltimų skaičius ten išlieka stabilus. Taip teigia Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios valdybos viršininkas Vytautas Grašys. Su juo nesutinka šiame rajone gyvenanti menotyrininkė Agnė Narušytė,...

Ar į Lietuvą jau atkeliavo ir skėriai?

2015-07-29 / 14:33 - Audronė Šopagaitė, Selemonas Paltanavičius, LRT RADIJO laida „Gamta – visų namai“, LRT.lt

„Ar Lietuvoje jau yra invazinių skėrių?“ – LRT RADIJO laidos „Gamta – visų namai“ rengėjų teiraujasi paskambinusi klausytoja, savo balkone, esančiame aštuntame aukšte, aptikusi keistą vabzdį ir atsiuntusi jo nuotrauką.

A. Kunčinas: imama piktnaudžiauti stebėjimo kameromis

2015-07-29 / 09:52 - LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Vaizdo stebėjimo kameras įsirengti gali bet kas, bet to negalima daryti visur, aiškina Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos vadovas Algirdas Kunčinas. Jis pateikia pavyzdžių – darbdavys gali filmuoti darbuotoją, bet tik turėdamas konkretų pateisinamą tikslą.

Vyriausybės kancleris: vyriausybė keičia savo poziciją dėl pagalbos prasiskolinusiai LJL

2015-07-28 / 18:49 - Agnė Skamarakaitė, LRT RADIJO laida „60 minučių“, LRT.lt

Vyriausybė keičia prasiskolinusios įmonės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ gelbėjimo planus ir galutinai žada apsispręsti trečiadienį. „Galimiausias variantas iš tikrųjų yra toks, kad vienas juridinis asmuo (šiuo atveju AB „Lietuvos geležinkeliai“) suteiktų paskolą kitam juridiniam asmeniui [...],...

M. Burokas: meno džiaugsmai ir kančios (knygų apžvalga)

2015-07-28 / 14:02 - LRT KLASIKOS laida „Ryto allegro“, LRT.lt

Poetas, literatūros kritikas Marius Burokas LRT KLASIKOS laidoje „Ryto allegro“ pristato dvi knygas: Willo Gompertzo „Ar tai menas? 150 modernaus meno istorijos metų“ ir Leos Singer „Koncertas kairiajai rankai“

Premjeras apie Darbo kodeksą: Lietuva pasiekusi tik Afrikos valstybių lygį

2015-07-28 / 10:40 - Alvyda Bajarūnaitė, Artūras Matusas, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Lietuva kol kas prilygsta ne Europos, o tik Afrikos valstybėms, todėl ir reikalingi Darbo kodekso pakeitimai. Taip teigia ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. Anot jo, nepadarius reikalingų pakeitimų, negalime konkuruoti su kitomis valstybėmis.

Toksikologė: augalų, galinčių sukelti apsinuodijimą ar alergiją, mūsų aplinkoje labai daug

2015-07-28 / 07:02 - Rasa Pekarskienė, LRT RADIJO laida „Sveikata“, LRT.lt

Augalų, kurių paragavę vaikai gali apsinuodyti, yra daug, taigi būtina žinoti jų savybes, LRT RADIJUI sako Apsinuodijimų informacijos biuro vedėja gydytoja toksikologė Laima Gruzdytė. „Pavojų gali sukelti [...] narcizas, šilagėlė, puriena, snieguolė. Juose esančios medžiagos dirgina virškinamąjį traktą, gali sukelti...

Kodėl greičio apribojimo ženklai nurodo staigiai sumažinti greitį?

2015-07-28 / 07:00 - LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Staiga sumažinti greitį nuo 80 km/h iki 60 km/h kelio ženklai nurodo saugumo sumetimais, sako Vilniaus miesto Eismo organizavimo skyriaus vedėjas Tomas Kamaitis. Jo aiškinimu, tokie kelio žymėjimai dažnai taikomi avaringose sankryžose.

Specialistė paaiškino, kuo pavojingas žaidimas smėlyje

2015-07-27 / 12:38 - Giedrė Čiužaitė, Lukas Kivita, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Smėlyje gali būti gausu įvairių parazitų, kuriais nesunku užsikrėsti, todėl vaikų smėlio dėžes būtina uždengti ir imtis kitų atsargumo priemonių. Apie tai perspėja Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos parazitologijos specialistė Daiva Veitienė.
1 2 3 4 5 6 ... 261 262 263