Šiandien Vilniuje-2°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Atvykę austrai filmavo V. Baumilos ir M. Linkytės „eurovizinį“ atviruką

2015-03-04 / 12:12 - Eiviltas Paraščiakas, DELFI.lt

Pasiruošimas „Eurovizijai“ įgauna pagreitį. Trečiadienio rytą Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė nuo pat ankstyvo ryto plušėjo prieš filmavimo kameras.

M. Linkytė ir V. Baumila kviečia dalyvauti bučinio konkurse

2015-03-03 / 12:16 - LRT.lt

Lietuvos atstovai 2015-ųjų „Eurovizijoje“ Monika Linkytė ir Vaidas Baumila kviečia gerbėjus dalyvauti bučinio konkurse. Poros kviečiamos nufilmuoti ir savo iki dešimties sekundžių trunkantį bučinį ir pateikti filmuotą medžiagą konkursui, kuris bus skelbiamas portale LRT.lt. Dešimt geriausių bus atrinkti ir parodyti...

Grupė su Downo sindromu Suomijoje išrinkta į „Euroviziją“      

2015-03-01 / 12:40 - lrytas.lt

Šeštadienio vakarą „Eurovizijos“ gerbėjų dėmesys buvo nukreiptas į Suomiją. Čia surengtas nacionalinės atrankos finalas baigėsi taip, kaip buvo prognozuojama. Kelialapį į Vienoje vyksiantį konkursą pelnė pankroko grupė „Pertti Kurikan Nimipäivät“ (PKN), kurios nariai – su Downo sindromu...

Kas Latvijos, Estijos, Serbijos ir Islandijos vardu skambės „Eurovizijoje“?      

2015-02-24 / 16:00 - LRT.lt

Aiškėja vis daugiau Lietuvos konkurentų „Eurovizijos“ konkurse. Savo atstovus neseniai išsirinko Latvija, Estija, Serbija bei Islandija.  

Lietuvos atstovai: turime daug darbų, „Eurovizija“ – vienas jų      

2015-02-23 / 17:55 - LRT.lt

„Kas dabar vyks? Pasiruošimas „Eurovizijai“, prie visų darbų, kuriuos mes ir taip dirbame“, – tikina Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Vaidas Baumila. 

R. Čivilytė: Mia sutverta scenai, bet ne šiai dainai      

2015-02-23 / 15:18 - LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Komisijos nariai prisipažįsta tikintys Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės bei jų atliekamos dainos „This Time“ sėkme ir tvirtina, kad laimėtojus padiktavo pati daina. Anot komisijos narės dainininkės Rositos Čivilytės, Mios balsas jai sutrukdė.
Paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse

Paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse (9)           

2015-02-21 / 21:04 - Vaida Kalinkaitė, LRT.lt

Po ilgos kovos, besikeičiant lyderiams, buvo išrinkta, kas atstovaus Lietuvai Austrijoje vyksiančiame „Eurovizijos“ konkurse. Tai – Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės duetas.

Nacionalinė „Eurovizija“: finale bus galima balsuoti ne tik už atskirus atlikėjus

2015-02-21 / 13:23 - LRT Radijas, LRT.lt

Šeštadienio vakarą paaiškės, kas šiemet Lietuvai atstovaus tarptautiniame „Eurovizijos“ dainių konkurse. Nacionalinės atrankos finale kovoja Vilija Pilibaitytė-Mia, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila.

„Eurovizinės“ dainos „This Time“ kompozitorius norėtų, kad kūrinį atliktų Monikos ir Vaido duetas (1)

2015-02-20 / 13:47 - LRT.lt

Penktadienio rytą „Eurovizijos“ organizatoriai sulaukė oficialaus prašymo iš kompozitoriaus Vytauto Bikaus, kuris kartu su LRT projekto „Auksinis balsas“ atradimu vadinama dainininke Monika Liu sukūrė dainą „This Time“.
Išrinkta daina, Lietuvos vardu skambėsianti „Eurovizijoje“

Išrinkta daina, Lietuvos vardu skambėsianti „Eurovizijoje“           

2015-02-14 / 22:31 - Karolina Drigotaitė, LRT.lt

Šeštadienio vakarą paaiškėjo, kad Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ pasirodys su kūriniu „This Time“. Taip nusprendė LRT televizijos žiūrovai, LRT.lt portalo skaitytojai bei jungtinė užsienio ir lietuvių komisija.
1 2 3 4 5 6 ... 29 30 31