• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT
Azerbaidžano atstovė: „Eurovizija“ – galimybė pasidalinti savo kultūra

Azerbaidžano atstovė: „Eurovizija“ – galimybė pasidalinti savo kultūra           

2014-04-14 / 19:30 - Karolina Drigotaitė, LRT.lt

LRT projektas „Dvi žvaigždės“ sulaukė neeilinių svečių – savo duetu žiūrovus pamaloninti nusprendė Vilija Matačiūnaitė ir Azerbaidžano atstovė Dilara Kazimova. Pirmadienį vykusiame projekto filmavime azerbaidžanietė pristatė ir savo „eurovizinę“ dainą.

V. Matačiūnaitė: esu tyli skandalistė

2014-04-13 / 17:52 - Rūta Kubilienė, LRT televizijos laida „Stilius“, LRT.lt

„Kai tik aš ką nors nerimtai darau, viskas man sekasi“, – tikina Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Vilija Matačiūnaitė. Anot dainininkės, daug dalykų jos gyvenime prasideda tarsi nuo pokšto: atrankos, televizijos projektai, serialas, net „Eurovizija“.

Kopenhaga „Eurovizijos“ konkursą pasitiks sutuokdama gėjų poras

2014-04-11 / 10:13 - BNS

Kopenhagos miestas kelias dienas prieš gegužę čia įvyksiantį Eurovizijos konkursą tuoks homoseksualių ir heteroseksualių žmonių poras iš viso pasaulio, ketvirtadienį paskelbė municipalitetas.

V. Matačiūnaitės daina susidomėjo per 40 Europos radijo stočių

2014-04-09 / 17:03 - lrytas.lt

Iki Vilijos Matačiūnaitės pasirodymo didžiosios „Eurovizijos“ scenoje liko vos mėnuo. Darbų iki tol, ne paslaptis, nors vežimu vežk – nuo „eurovizinio“ įvaizdžio kūrimo iki kelionių į tarptautinius koncertus ir šalies garsinimo užsienio žiniasklaidos kanaluose.

V. Matačiūnaitę Amsterdame užgriuvo „Eurovizijos“ gerbėjų dėmesys

2014-04-06 / 13:27 - Ramūnas Zilnys, lrytas.lt

Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Vilija Matačiūnaitė savaitgalį vieši Amsterdame, kur šeštadienį vyko tradicinis koncertas „Eurovision In Concert“. Į šį renginį susirinko ne tik 25 šalių dainininkai, bet ir šimtai žurnalistų, skleidžiančių žinią apie konkurso dalyvius.
LRT projektai. V. Matačiūnaitė pristatė dainos „Attention“ radijo versiją

LRT projektai. V. Matačiūnaitė pristatė dainos „Attention“ radijo versiją           

2014-03-26 / 12:58 - LRT.lt

Vilijai Matačiūnaitei laimėjus nacionalinę „Eurovizijos“ atranką iškart užgriuvo neatidėliotinų darbų lavina. Atlikėjai teko ne tik pradėti rūpintis savo būsimu sceniniu įvaizdžiu, bet ir dainos „Attention“ techniniu išpildymu ir skambesiu. Atlikėja taip pat paruošė „eurovizinę“ savo...

Pirmą kartą istorijoje „Eurovizijoje“ dalyvaus Australija

2014-03-25 / 11:40 - LRT.lt

„Eurovizijos“ konkursas Australijoje yra taip mylimas, kad šiemet konkurso organizatoriai pagaliau leido ir australams dalyvauti didžiausiame Europos muzikos šou. 

Vilijai teks įveikti barzdotą moterį

2014-03-24 / 17:58 - LRT.lt

Septinta pozicija yra kur kas geriau nei pirma, bet blogiau nei dvidešimta, mano muzikologas Darius Užkuraitis, paklaustas, kaip vertina tai, kad Vilija Matačiūnaitė su savo daina „Attention“ antrame „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje pasirodys septinta. Ar sėkmingas šis pasirodymo numeris,...

V. Matačiūnaitei „Eurovizijoje“ teko laimingas pasirodymo skaičius

2014-03-24 / 14:14 - LRT.lt

Pirmadienį „Eurovizijos“ dainų konkurso organizatoriai pagaliau atskleidė, kokia tvarka pusfinaliuose pasirodys visi šalių atstovai. Lietuvos atstovei Vilijai Matačiūnaitei teks pasirodyti septintai. 

Austrija pristatė savo dainą „Eurovizijai“

2014-03-18 / 19:00 - LRT.lt

Conchita Wurst dar rugsėjo mėnesį buvo išrinkta Austrijos atstove „Eurovizijos“ dainų konkurse. Tačiau tik antradienį pagaliau buvo pristatyta daina, su kuria ji atstovaus šaliai. 
1 2 3 4 5 6 ... 19 20 21