Šiandien Vilniuje+12°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Vladimiras Laučius. Naujas iššūkis: violetiniai liberalai

Lietuvoje plinta violetinio liberalizmo užkratas. Ligos simptomai primena Venckienės & Co politinius traukulius: žmogus suzombėja, tampa agresyvus, jam ūmai atsiveria visa tiesa apie neteisybę, jis ima vaikščioti bandomis ir mąstyti kaip skruzdėlynas. Motinėlės valdomas skruzdėlynas, žinoma.

Raimonda Agnė Medeišienė. Prezenteizmas prieš absenteizmą

Prieš kelias savaites kalbėjau apie absenteizmo sąvoką ir būseną. Primenu, kad žodis absenteizmas kilęs iš lotynų kalbos žodžio „absens“ ir reiškia „nesantis, nedalyvaujantis“.

Libertas Klimka. Senoviškieji namo statybos papročiai

Nelengvai pavasarinė šiluma, nešdama žalumos bangą, šiemet prasiskynė kelią į mūsų kraštą. Teko jai brautis pro šiaurinių, nuo Skandinavijos kalnų vis atslenkančių anticiklonų užtvaras. Bet pagaliau – pavasaris su pirmaisiais sodų žiedais jau čia. Ir kartu išlauktieji pavasario rūpestėliai bei naujų darbų pradžia...

Selemonas Paltanavičius. Kol nepasklido uodai, galima sėdėti ir klausytis paukščių giesmių

Išlydime balandį, tačiau nejaučiame jokio kartėlio ar nuoskaudos. Jis mums davė tiek daug, kad sudėti visko nepavyks į jokius pagarbos ar padėkos žodžius. Tai, ką regime, džiugina ir žavi. Tačiau kiek daug mes dar nematome. Gali būti, kad tai ir yra didžiausia informacijos apie gamtą ir pavasarį dalis.