Šiandien Vilniuje-1°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Aukščiausiosios Rados rinkimų

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Selemonas Paltanavičius. Ieškodamos maisto ir ramybės, į miestus keliauja lapės

Lapkričiui liko tiek nedaug laiko, o jis dar neprimena brandaus rudens. Ypač į tokį rudenį nepanašūs šio meto orai. Nors sulaukėme pirmo švelnaus šaltuko, o kai kur subaltavo snaigės, tačiau tai toli nuo priešžiemio, koks būna lapkričio gale.

Mykolas Drunga. Klimato šilimas – dogma, kuria nereikia tikėti?

Lapkričio vidury Amerikoje išėjo Alexo Epsteino knyga, teigianti, jog iškastinis kuras yra žmonijai naudingas dalykas, kurį galima ir toliau nenusikalstamai vartoti, bet kurį kai kas be reikalo demonizuoja. Taip bent teigia JAV libertarų finansuojamo Cato instituto svetainė.

Rimvydas Valatka. Seimo kadencijos vidurys – blūdo metas

Seime – pats kadencijos vidurys. Lygiai dveji metai po rinkimų. Lygiai dveji iki kitų. Geriausias metas Seimo nariams. Ir labai blogas jums. 

Libertas Klimka. Pažymint įžymiojo profesoriaus T. Žebrausko 300-ąjį gimtadienį

Šiomis dienomis Vilniaus universitete neabejotinai bus prisimintas įžymusis profesorius Tomas  Žebrauskas ir jo įspūdingi darbai. Lapkričio 24 dieną sukanka lygiai 300 metų nuo jo gimimo. Su profesoriaus vardu siejama tiksliųjų mokslų reforma senajame universitete, fizikos kabineto įkūrimas, inžinerijos dėstymo pradmenys, astronomijos observatorijos projektavimas ir statyba.