Šiandien Vilniuje+10°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po prezidento rinkimų

Daugiau

Nuomonės

Daugiau
LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Selemonas Paltanavičius. Neprinokusios spanguolės – nei vaistas, nei maistas

Lietuvoje – dar vasara. Taip taip, vis dar ji – vasarėlė. Nesvarbu, kad ji jau kitokia ir visai nepanaši į mūsų įsivaizduojamą idealią vasarą – švelnią, žalią ir šiltą. Diena trunka keturiolika su puse valandos. Taigi naktis dar nespėja atlikti jai gamtos paskirto svarbaus darbo – vėsinti žemę ir vandenis.

Ramūnas Terleckas. „Moki-veži“ tikrai ne „Coca-Cola“

Rugpjūčio pradžioje žiniasklaidoje sumirgėjo trumpas pranešimas, kad JAV gaiviųjų gėrimų gamintoja „Coca-Cola“ atšaukė savo produktų reklamą keturiuose Rusijos televizijos kanaluose – „Ren TV“, „5 kanale“, „Domashnij“ ir „Zvezda“.

Mykolas Drunga. Ukrainos padėtis ir kam ji rūpi

Kaip Baltijos valstybėms padėtis Ukrainoje rūpi, gerai pavaizduoja ir Vakarų Europos, ypač Vokietijos, laikraščiai. Bet pirma paminėsime bendrą, ne tik Baltijos šalis liečiantį, pastebėjimą, kurį padarė Liubeko dienraštis. Anot jo, „tam, kad įvertintum Ukrainos konfliktą, nepakanka tik paimti abiejų pusių pranešimus ir iš jų išvesti vidurkį“.

Rūta Vainienė. Lietuvos putinai ir jų blokados

Ko norėti iš tikrojo Putino, kai savų putinų – nors vežimu vežk. Jų nematai tik tada, kai nieko nedarai. Bet vos tik pirštą krust – būtinai susidursi su kokiu vietiniu putinu ir jo blokadomis. Kai vis siūlau palaisvinti „ko nors darymo“ sąlygas, manęs prašo konkrečių pavyzdžių ir pasiūlymų. Tai štai – vienas mažas epizodas.