• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Lietuvos Prezidento rinkimai

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Ramūnas Terleckas. Renovacija gali ir palaukti

Antradienį ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius Seime pristatė Vyriausybės 2013 metų veiklos ataskaitą. Galbūt kai kuriems Lietuvos piliečiams ji nėra įdomi, tačiau iš esmės tai svarbiausia politiko kalba, sakoma Seime kartą per metus. Būtent premjeras, o ne Prezidentas yra atsakingas už realius darbus ar neveikimą valstybės gyvenime.

Ramunė Sakalauskaitė. Atnaujinti tautiškumo įžadus

Ukrainoje tvyranti įtampa ir karo nuojauta sujaudino ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį. Užsienio politologų samprotavimai, kad kita Rusijos pasirinkta auka gali būti Baltijos valstybės, verčia susimąstyti, ką turime ir ką galime prarasti. Dvidešimt pirmame amžiuje norėtųsi nekartoti lemtingų klaidų, įrašytų į praėjusio amžiaus istoriją.

Selemonas Paltanavičus. Gamta apsirėdė šviesiai žaliu, šviežiu rūbu

Nušlamėjo, nuskardėjo, nuskriejo Velykos. Jų metas visada yra šventas ir nepakartojamas. Šios Velykos labai vėlyvos, atnešė ne tik margučių raštus, bet ir šilumą, net vasarišką kaitrą. Sakytum, kažkas gera skyrė šventei orus, kokių mums labiausiai reikia.

Mykolas Drunga. Rusijos prezidento pasirinkimai ir jų kaina

Pietų Vokietijos dienraštis „Süddeutsche“ rašė, jog Vladimiras Putinas turi tris pasirinkimus. Pirma, jis gali greit įžygiuoti į rytinę Ukrainą, kad ją, kaip ir Krymą, prisijungtų. Bet tai būtų rizikinga, nes  tuo Rusija vienareikšmiškai prisiimtų agresorės vaidmenį, ir tai ją pavojingai izoliuotų.