Šiandien Vilniuje+4°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Alvydas Jokubaitis. Mintys J. Girniaus 100-mečio proga

Lietuva Juozo Girniaus šimtmetį švenčia taip tyliai, kad net gėda. Jeigu Lietuvoje dar būtų sovietai, net tie skirtų daugiau dėmesio. Galbūt tai būtų panieka, bet dėmesio būtų tikrai daugiau. Toks įspūdis, kad šaliai nereikia savo herojų.

Ramunė Sotvarė. Apie pilkąją skylę ir pilką viršininką

Netiesa, kad mūsų kariškiai, jūrininkai, gelbėtojai, krizių valdytojai ir politikai su savo komandomis nesugeba koordinuotis, sutelkti technikos ir greitai reaguoti į krizes. Tiesiog praėjusį šeštadienį bėda atslinko ne iš tos pusės ir ne tokio dydžio, kokiam pastaruoju metu rengiasi Lietuva.

Ramūnas Terleckas. Vokiečiai, žydai ir D. Pavalkis

Kiekvienas pasakojimas turi savo šaknis, priežastį jam atsirasti. „Lietuvos žiniose“ perskaitęs Ervino Peteraičio nuoširdų ir liūdną laišką apie tai, kad po antrosios sovietų okupacijos vokiečių kilmės Lietuvos piliečiai ir apskritai evangelikai buvo priskirti didžiausių liaudies priešų kategorijai, pagalvojau: nors ir kaip tai būtų banalu, mažai žinome apie mūsų, Lietuvos, istoriją.

S. Paltanavičius: lizdus jau paliko pirmieji strazdžiukai

Pavasaris skuba. Nemanykime, kad jis ko nors nespėjo, kad turi pasitempti. Tiesiog saulė yra tokioje padėtyje, kad procesai turėtų būti panašūs į ankstyvąją vasarą. Kokia dar vasara – sakysite jūs. Juk šilumos, nors ir atseikėta, bet ne tiek, kiek mes trokštame. Mums atrodo, kad pavasaris galėtų dar neskubėti, nes veikti jam yra ką.