Šiandien Vilniuje+2°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po neramumų atsinaujinimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Raimonda Agnė Medeišienė. Teatro pamokos – puiki erdvė lavinti „minkštuosius“ gebėjimus

Norėčiau kalbėti apie švietimą. Tiksliau – apie vieną iš konkrečių dėstomųjų dalykų, vis dar tinkamai neįvertintų nei tėvelių, nei mokyklų administracijų, nei kolegų mokytojų, dėstančių rimtus ir gyvenime naudingus dalykus, t.y., tokius, kurių žinios vertinamos valstybiniais egzaminais.

Libertas Klimka. Literatei šmaikštuolei A. Liobytei – 100

Vasario 24 d. sukako lygiai 100 metų, kai gimė vaikų rašytoja, aktorė, redaktorė ir vertėja Aldona Liobytė-Paškevičienė (1915–1985). Kaip rašė savo autobiografijoje, „gimiau Vilniuje, gražiausiame pasaulio mieste. Vilniaus reginys taip įsmigo į širdį, kad jau be jo žmogus visur jaustumeisi nelaimingas.“

Rimvydas Valatka. Istorijos žaibas

Didžiajame tarpušventyje tarp Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios yra data, kurios vakar gal neprisiminė net jos didesni ar mažesni herojai – Kovo 11-osios Nepriklausomybės akto signatarai. Tačiau būtent šilta, kaip ir dabar, vasario 24-oji prieš 25 metus žaibu perskrodė Lietuvos istoriją.

Mykolas Drunga. Politikos nesutarimai Berlyne

Vokietijos gynybos ministerija – pristatys Lietuvai jos pageidaujamų tankų ar ne? Šiuo klausimu bent jau nuo sekmadienio girdėti prieštaringų pranešimų. Mesime žvilgsnį į vokiečių spaudą, į tai, ką ji rašė vasario 22 ir 23 d. Be abejo, diskusijos šiuo klausimu dar nesibaigė.