„Fusedmarc“ antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje užėmė priešpaskutinę vietą

Pasibaigus „Eurovizijai“, šeštadienio naktį paaiškėjo, kaip kiekvienam dalyviui sekėsi pusfinaliuose bei finale – oficialus konkurso tinklapis Eurovision.tv atskleidė visų šalių komisijų ir žiūrovų balus.

Šeštadienio vakarą vykusiame „Eurovizijos“ finale nugalėtojo vardą iškovojo Portugalijos atstovas Salvadoras Sobralas. Lietuviai „Fusedmarc“ čia nedalyvavo, antrojo pusfinalio metu į 10-uką nepateko.

Pasirodymus vertino ne tik žiūrovai, bet ir komisija. Ją sudaro išrinkti atstovai iš visų konkurse dalyvaujančių šalių – po penkis iš kiekvienos valstybės.

Paaiškėjo, kad Lietuvos atstovai antrajame pusfinalyje užėmė priešpaskutinę, 17-ąją vietą. Komisijos nariai skyrė 16-ąją, o žiūrovai – 15-ąją vietą.

Peržvelgus pirmojo ir antrojo pusfinalio rezultatus matyti, kad „Fusedmarc“ apskritai užėmė 39-ąją vietą iš 42-jų konkurse dalyvavusių valstybių. Lietuviai, pelnę 42 taškus, aplenkė tik Slovėniją su 36-iais, Latviją su 21-u ir San Mariną su vos 1 tašku.