„Kaip Napoleonas, nusprendžiau, kad pirmiausiai įsivelsiu į kovą, o paskui žiūrėsim“, – apie savo dalyvavimą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje sako Edgaras Lubys, konkurse pirmą kartą pasirodęs dar prieš 15 metų.
Nors tiek komisija, tiek dalyviai šiemet sutartinai tvirtina, kad konkursas – sunkus, konkurencijos dainininkas tikina nejaučiantis.
„Konkuruoju tik su savimi, stengiuosi nekonkuruoti su kitais. Visi esame kolegos ir ta konkurencija nieko gero neduoda“, – mano E. Lubys.
Pirmas šio atlikėjo pasirodymas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje buvo 2003 metais su daina „In your eyes“.
„Lyginant su šių metų Eurovizija viskas daug profesionaliau. Net žiūrint į pačia sceną ir techninius dalykus viskas daug daugiau galima atskleisti dainą, kūrinį, koncepciją“, – mano dainininkas.
Jam, besisvečiuojančiam LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“, pateikta staigmena – archyviniai įrašai iš visų atlikėjo bandymų atrankose.
Plačiau – video reportaže.
