EURO 2016: portugalai – finale, Velso futbolininkai šluostosi ašaras

Trečiadienio vakarą 2016 metų Europos futbolo čempionate paaiškėjo pirmoji finalo dalyvė. Po įtemptos kovos ja tapo Portugalijos rinktinė, nugalėjusi turnyre debiutuojančius Velso futbolininkus rezultatu 2:0.

Pirmąjį rungtynių kėlinį nė viena komanda įvarčiais nepasižymėjo. Tik antrajame kėlinyje Portugalijos futbolininkams pavyko pralaužti varžovų gynybą. Pirmasis tai padarė rinktinės lyderis Cristiano Ronaldo, o visai netrukus, po kelių minučių, kitas portugalų futbolininkas Nani pelnė antrąjį įvartį.

Portugalų kapitonui C. Ronaldo tai jau buvo devintas įvartis Europos pirmenybių finaliniuose etapuose. Šiuo rezultatu jis pavijo rezultatyviausią visų laikų žaidėją prancūzą Michelį Platini.

Portugalijos komandos varžovė finale bus Prancūzijos arba Vokietijos rinktinė. Ekipos susitinka ketvirtadienį vakare.

Rezultatas:

Portugalija 2 – 0 Velsas

50' [1 – 0] Cristiano Ronaldo

53' [2 – 0] Nani

Portugalijos rinktinės starto sudėtis: Rui Patricio, Bruno Alvesas, Cedricas Soaresas, Jose Fonte, Raphaelis Guerreiro, Joao Mario, Renato Sanchesas, Adrienas Silva, Danilo Pereira, Nani ir Cristiano Ronaldo.

Velso rinktinės starto sudėtis: Wayne`as Hennessey, Jamesas Chesteris, Jamesas Collinsas, Ashley Williamsas, Chrisas Gunteris, Neilas Tayloras, Joe Allenas, Joe Ledley, Andy Kingas, Garethas Bale`as ir Halas Robsonas-Kanu.