Be staigmenų: įveikę Slovakijos rinktinę vokiečiai žengia į ketvirtfinalį

Europos futbolo čempionate tęsiasi aštuntfinalio kovos. Antrose sekmadienio rungtynėse Lilyje susitiko Vokietijos ir Slovakijos rinktinės. Rungtynės baigėsi be didesnių netikėtumų – planetos čempionai vokiečiai įrodė savo pranašumą prieš Slovakijos vienuolikę rezultatu 3:0.
Scanpix/Reuters nuotr.

8-ąją rungtynių minutę į Matušo Kozačiko ginamus vartus kamuolį pasiuntė vokiečių gynėjas Jerome`as Boatengas, Vokietija priekyje 1:0. Tai buvo pirmasis J. Boatengo įvartis žaidžiant nacionalinėje Vokietijos rinktinėje, kuriai jis jau atstovauja nuo 2009 metų.

13-ąją minutę Martinas Škrtelas baudos aikštelėje prasižengė prieš vokiečių puolėją Mario Gomezą, tačiau Mesutui Ozilui nepavyko realizuoti paskirto 11 m baudinio – jį Slovakijos vartininkas atrėmė.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai, 43-iąją minutę, Mario Gomezas pelnė įvartį ir padvigubino Vokietijos rinktinės persvarą – 2:0.

Artėjant rungtynių pabaigai vokiečių siautėjimas nerimo – 63-ąją minutę Vokietijos rinktinės saugas Jullianas Draxleris pelnė dar vieną įvartį ir susitikimas baigėsi rezultatu 3:0.

Šio mačo laimėtoja – Vokietijos rinktinė – ketvirtfinalyje susitiks su Italijos ir Ispanijos dvikovos nugalėtoja.

Startinės sudėtys:

Vokietija: Manuelis Neueris; Jonas Hectoras, Matsas Hummelsas, Jerome'as Boatengas, Joshua Kimmichas, Sami Khedira, Toni Kroosas; Julianas Draxleris, Mesutas Ozilas, Thomas Mulleris; Mario Gomezas.

Slovakija: Matušas Kozačikas; Peteris Pekarikas, Martinas Škrtelis, Janas Durica, Norbertas Gyomberis; Patrikas Hrošovsky, Milanas Škriniaras, Marekas Hamšikas; Jurajus Kucka, Vladimiras Weissas, Michalas Durisas.