EURO 2016: rekordinį mačą C. Ronaldo norės pamiršti

Paskutinėse Europos futbolo čempionato antrojo turo rungtynėse susikovė Portugalija ir Austrija. F grupės komandų susitikime Paryžiaus „Parc des Princes“ stadione abi komandos pasidalijo po tašką – galutinis rezultatas 0:0.

Abiejuose kėliniuose daugiau pavojingų epizodų prie varžovų vartų sukūrė dvikovos favoritais laikyti Portugalijos futbolininkai, tačiau jiems įvarčio pasiekti nepavyko.

Antrame kėlinyje Portugalijos rinktinei aktyviai atakuojant, 78-ąją minutę austrų baudos aikštelėje Martinas Hintereggeris pargriovė Cristiano Ronaldo, tačiau paskirto 11 metrų baudinio portugalui realizuoti nepavyko – kamuolys pataikė į virpstą.

Po kelių minučių portugalų lyderiui pavyko pelnyti įvartį galva, bet dėl nuošalės teisėjai jo neįskaitė.

Šios rungtynės buvo 128-osios C. Ronaldo rungtynės atstovaujant Portugalijos rinktinei. Tai reiškia, kad jis aplenkė iki šiol daugiausiai mačų už Portugalijos rinktinę sužaidusį Luisą Figo. C. Ronaldo tai yra jau ketvirtasis Europos čempionatas.

Po dviejų ratų Portugalijos rinktinė dabar turi du taškus, Austrijos vienuolikė – vieną.

Ankstesnėse F grupės rungtynėse Islandijos ir Vengrijos rinktinės sužaidė lygiosiomis 1:1.

Vengrai tapo grupės lyderiais – jie turi 4 taškus, Islandijos rinktinė – du.

Visas čempionato rungtynes bei specialias laidas stebėkite LRT eteryje ir internetu specialiame LRT.lt portale.