Britiškame derbyje pergalę išplėšė anglai

Ketvirtadienį Europos čempionato B grupės antrame ture vyko britiškas derbis – susigrūmė Anglijos ir Velso ekipos, o pergalę jau per teisėjo pridėtą laiką šventė anglai.

35 tūkstančius žmonių talpinančiame Lano miesto „Bollaert-Delelis“ stadione vykusiose rungtynėse Anglijos pergalę lėmė du taiklūs antrame kėlinyje pasirodžiusių futbolininkų smūgiai – 56-ą minutę kamuolį į Wayne`o Hennessey ginamus vartus pasiuntė čempionate debiutavęs Jamie Vardy, o jau per teisėjo pridėtą laiką valą vėl nuginklavo Danielis Sturridge`as.

Pirmojo kėlinio pabaigoje po itin gražaus ir tolimo baudos smūgio komandą į priekį išvedė Velso komandos lyderis Garethas Bale`as.

Anglai kur kas daugiau kontroliavo kamuolį – net 67 procentus laiko. Taip pat kur kas dažniau atakavo vartus – 11 smūgių šalia vartų (valai šalia vartų smūgiavo 4 kartus) ir 4 smūgiai į vartų plotą (3).

Nors vyko britiškas derbis, tačiau komandos žaidė gana ramiai – anglai prasižengė 10 kartų, valai – 9. Rungtynėse buvo parodyta viena geltona kortelė – 61-ą minutę buvo įspėtas Velso rinktinės gynėjas Benas Daviesas.

Rungtynėms teisėjavo vokietis Felixas Brychas.

Pirmame B grupės rate Anglija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Rusija, o Velsas 2:1 pranoko Slovakiją.

Po dviejų turų B grupėje su keturiais taškais pirmauja Anglija, Slovakija ir Velsas turi po tris taškus, o Rusija su vienu tašku yra turnyrinės lentelės dugne.

Rezultatas:

Anglija 2 – 1 Velsas

42` Garethas Bale`as [0 – 1]

56` Jamie Vardy [1 – 1]

90` + 2 Danielis Sturridge`as [2 – 1]

Startinės sudėtys:

Anglija: Joe Hart; Danny Rose, Chris Smalling, Gary Cahill, Kyle Walker; Wayne Rooney (K), Eric Dier, Dele Alli, Raheem Sterling (46' Daniel Sturridge), Adam Lallana (73' Marcus Rashford); Harry Kane (46' Jamie Vardy).

Velsas: Wayne Hennessey; Neil Taylor, Ben Davies, Ashley Williams (K), James Chester, Chris Gunter; Joe Allen, Joe Ledley (67' David Edwards), Aaron Ramsey; Gareth Bale, Hal Robson-Kanu (72' Jonathan Williams).