EURO 2016: ilgai vargę prancūzai palaužė Albanijos rinktinės gynybą

Marselio stadione trečiadienį įvyko Prancūzijos ir Albanijos nacionalinių rinktinių dvikova. EURO 2016 šeimininkai rungtynių pabaigoje atrado spragą Albanijos rinktinės gynyboje ir laimėjo mačą rezultatu 2:0.

90-tą rungtynių minutę prancūzų vienuolikės puolėjas Antoine Griezmannas netikėtai pelnė įvartį. Ypač skausmingas šis įvartis tapo albanams, kurie nepriekaištingai laimėsi prieš prancūzus du kėlinius.

Negana to, EURO 2016 šeimininkai nepaliko vilties albanų komandai, kai per teisėjo pridėtą laiką Dimitri Payet įmušė antrą įvartį.

Rinktinių sudėtys:

Prancūzija: H. Lloris, B. Sagna, L. Koscielny, A. Rami, P. Evra, N. Kante, B. Matuidi, A. Martialis, D. Payet, K. Comanas, O. Giroud.

Albanija: E. Beriša, E. Hysajusas, A. Ajeti, M. Mavrajusas, B. Kukeli, A. Agolli, A. Lila, L. Memušajusas, A. Abraši, E. Lenjani, A. Sadiku.

Šios rungtynės buvo jau antrosios abiem A grupės komandoms Europos futbolo čempionate. Pirmajame grupės varžybų rate prancūzų vienuolikė šventė pergalę prieš rumunus (2:1), o 54 minutes be pašalinto komandos kapitono žaidę albanai nusileido Šveicarijos rinktinei (1:0).

Čempionato turnyrinė lentelė čia.

Prieš rungtynes prancūzų rinktinės treneris Didier Deschamps`as sakė besitikintis puikios atmosferos stadione ir užsivedusios gerbėjų minios. Albanų vienuolikę jis vertino kaip labai organizuotą, nes ji turi puikiai dirbantį italą trenerį. Pasak D. Deschamps`o, albanų futbolininkai dirba sunkiai ir pelnytai galėjo išlyginti rezultatą mačo pabaigoje su šveicarais, kuriems albanų komanda pralaimėjo.

Tuo tarpu užtikrintą prancūzų rinktinės pasirengimą rodo tai, kad ji laimėjo 10 iš 11 paskutinių mačų.

LRT sporto žurnalisto Šarūno Mazalo specialios laidos būsimoms rungtynėms apžvelgti įrašą žiūrėkite čia.

Visas čempionato rungtynes bei specialias laidas stebėkite LRT eteryje ir internetu specialiame LRT.lt portale.