EURO 2016 naujokai islandai nenusileido portugalams – lygiosios

Antradienio vakarą Sent Etjeno miesto stadione įvyko antrosios F grupės rungtynės tarp Islandijos ir Portugalijos nacionalinių rinktinių. Grupės favoritais vadinami portugalai neįrodė savo pranašumo ir su čempionato naujokais islandais sužaidė lygiosiomis 1:1.

31-ą minutę įvartį įmušė portugalų vienuolikės puolėjas Nani.

Tačiau Islandijos rinktinė neprarado motyvacijos ir 50-tą minutę komandos saugas Birkiras Bjarnasonas išlygino rezultatą.

Antrojo kėlinio pabaigoje portugalai atrodė emociškai palaužti. Cristiano Ronaldo per teisėjo pridėtą laiką dar bandė pelnyti įvartį ir ištempti savo komandą į priekį, tačiau nuskambėjo finalinis švilpukas.

Šios rungtynės užbaigė Europos futbolo čempionato pirmąjį etapą.

B. Bjarnasono įvartis:

Portugalų komandos treneris Fernando Santos dar prieš rungtynes tikino, kad rinktinės žaidėjai nekantriai laukia Europos futbolo čempionato pradžios ir, kaip iki šiol, į kiekvieną mačą eis laimėti. Anot trenerio, islandai yra stiprūs bei turi organizuotą žaidimo strategiją ir jie darys viską, kad palaužtų portugalų užsispyrimą laimėti rungtynes.

Kaip Portugalijai seksis šiame futbolo čempionate? Ar C. Ronaldo taps pirmuoju futbolininku istorijoje, įmušusiu įvarčius keturiuose Europos futbolo čempionatuose?

Komandų startinės sudėtys:

Portugalija: R. Patricio, Vieirinha, R. Carvalho, Pepe, R. Guerrreiro, A. Gomesas, Danilo, J. Mario, J. Moutinho, C. Ronaldo, Nani.

Islandija: H. Halldorssonas, A. Skulasonas, K. Arnasonas, R. Sigurdssonas, B. Savarssonas, B. Bjarnasonas, G. Sigurdssonas, A. Gunnarssonas, J. Gudmundsonas, J. D. Bodvarssonas, K. Sigthorssonas.

LRT sporto žurnalisto Šarūno Mazalo specialios laidos būsimoms rungtynėms apžvelgti įrašą žiūrėkite čia.

Visas čempionato rungtynes bei specialias laidas stebėkite LRT eteryje ir internetu specialiame LRT.lt portale.