EURO 2016: užtikrintai žaidę italai nugalėjo Belgijos rinktinę

Ketvirtoji Europos futbolo čempionato diena E grupėje baigėsi Belgijos ir Italijos nacionalinių rinktinių rungtynėmis. Lione stipresnė pasirodė italų vienuolikė, kuri šventė pergalę 2:0.

Pirmąjį kėlinį aktyviai pradėjusi Italijos rinktinė didžiąją kėlinio dalį nesugebėjo įrodyti savo pranašumo.

Tačiau 32-ą minutę italų futbolininkas Emanuele Giaccherini,​ sulaukęs įspūdingo perdavimo iš komandos draugo Leonardo Bonucci, pelnė įvartį ir Italijos rinktinė išsiveržė į priekį.

Antrajame kėlinyje belgai bandė šturmuoti Italijos rinktinės vartus ir didžiąją kėlinio dalį praleido priešininkų aikštės pusėje, bet rezultato išlyginti nesugebėjo.

Negana to, per teisėjo pridėtą laiką Graziano Pelle padidino skirtumą iki dviejų įvarčių.

Komandų sudėtys:

Italija: G. Buffonas, G. Chiellini, A. Barzagli, L. Bonucci, M. Darmians, E. Giaccherini, D. De Rossi, M. Parolo, A. Candreva, G. Pelle, Ederis.

Belgija: T. Courtois, J. Vertonghenas, T. Vermaelenas, T. Alderweireldas, L. Cimanas, A. Witselas, R. Nainggolanas, E. Hazardas, M. Fellaini, K. De Bruyne, R. Lukaku.

LRT sporto žurnalisto Šarūno Mazalo specialios laidos būsimoms rungtynėms apžvelgti įrašą žiūrėkite čia.

Visas čempionato rungtynes bei specialias laidas stebėkite LRT eteryje ir internetu specialiame LRT.lt portale.