EURO 2016: Airijos ir Švedijos rinktinių susitikimas baigėsi lygiosiomis

Pirmadienį Paryžiaus „Stade de France“ stadione vyko Airijos ir Švedijos nacionalinių rinktinių rungtynės. E grupės komandų susitikimas baigėsi rezultatu 1–1.

Pirmasis kėlinys vyko gana pasyviai ir nė viena komanda neįrodė savo pranašumo.

Tačiau antrąjį kėlinį airių rinktinės futbolinkas Wesley Hoolahanas pradėjo įvarčiu (48-ta minutė).

Šis įvartis privertė švedus prabusti ir aktyviau atakuoti Airijos rinktinės vartus.

71-ą minutę Zlatanas Ibrahimovičius surengė ataką prie airių komandos vartų. Jo spirtą kamuolį Airijos rinktinės žaidėjas Ciaranas Clarkas galva nukreipė į savo vartus ir išlygino rezultatą.

Prieš rungtynes Švedijos rinktinės žvaigždė Z. Ibrahimovičius savo socialinių tinklų paskyroje teigė laukiantis rungtynių su airiais, kurios, anot jo, bus sunkios abiems komandos, nes kiekviena rinktinė nori kuo geriau pradėti pasirodymą Europos futbolo čempionate. Taip pat futbolininkas rašė, kad Švedijos rinktinė turi puikius šansus kovoti dėl aukso.

Sudėtys:

Airija: D. Randolphas, R. Brady, C. Clarkas, J. O`Shea, S. Colemanas, J. Hendrickas, G. Whelanas, J. McCarthy, W. Hoolahanas, S. Longas, J. Waltersas.

Švedija: A. Isakssonas, M. Olssonas, A. Granqvistas, V. Nilssonas-Lindelofas, M. Lustigas, E. Forsbergas, K. Kallstromas, O. Lewickis, S. Larssonas, Z. Ibrahimovičius, M. Bergas.

LRT sporto žurnalisto Šarūno Mazalo specialios laidos būsimoms rungtynėms apžvelgti įrašą žiūrėkite čia.

Visas čempionato rungtynes bei specialias laidas stebėkite LRT eteryje ir internetu specialiame LRT.lt portale.