EURO 2016: ukrainiečiams teko pripažinti Vokietijos rinktinės pranašumą

Paskutinės sekmadienio Europos futbolo čempionato rungtynės vyko Lilio miesto stadione tarp Vokietijos (FIFA-4) ir Ukrainos (FIFA-19) komandų. Nacionalinių rinktinių susitikimas baigėsi rezultatu 2–0.

19-tą rungtynių minutę įvartį pelnė vokiečių komandos žaidėjas Shkodranas Mustafi.

37-tą minutę ukrainiečiai turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau Jevgenijaus Konopliankos į vartus pasiųstą kamuolį numušė Jerome`as Boatengas.

Antrame kėlinyje ukrainiečiai bandė šturmuoti Vokietijos komandos vartus ir išlyginti rezultatą, tačiau jiems tai nepavyko.

Negana to, per teisėjo pridėtą laiką vokiečių futbolininkas Bastianas Sweinsteigeris padidino skirtumą iki dviejų taškų.

Šios C grupės rungtynės vyko naujame 2012 m. atidarytame „Stade Pierre Mauroy“ stadione, kuris talpina 50 tūkst. žmonių.

Komandų starto sudėtys:

Vokietija: M. Neueris, B. Höwedesas, S. Mustafi, J. Boatengas, J. Hectoras, T. Kroosas, S. Khedira, T. Mülleris, M. Özilas, J. Draxleris, M. Gotze.

Ukraina: A. Piatovas, A. Fedeckis, J. Chačeridis, J. Rakickis, V. Ševčiukas, T. Stepanenka, S. Sidorčiukas, V. Kovalenka, A. Jarmolenka, J. Konoplianka, R. Zozulia.

Gražiausios Vokietijos–Ukrainos varžybų akimirkos – vaizdo įraše (spauskite ant nuotraukos).

LRT sporto žurnalisto Šarūno Mazalo specialios laidos būsimoms rungtynėms (Turkija–Kroatija, Lenkija–Šiaurės Airija, Vokietija–Ukraina) apžvelgti įrašą žiūrėkite čia.

Visas čempionato rungtynes bei specialias laidas stebėkite LRT eteryje ir internetu specializuotame LRT.lt portale.