EURO 2016 naujokų mūšyje Velsas palaužė Slovakiją

Šeštadienis – antroji 2016 metų Europos futbolo čempionato diena. Prasideda kovos tarp B grupės komandų – pirmosios susitiko Velso ir Slovakijos vienuolikės, debiutuojančios Europos futbolo čempionate. Sėkmingai savo progas išnaudoję Velso futbolininkai pasiekė pergalę rezultatu 2:1.
Scanpix/AFP nuotr.

Pirmajame kėlinyje, 10-ąją minutę, Garethas Bale`as išvedė Velso rinktinę į priekį.

Antrajame kėlinyje, 61-ąją minutę, po keitimo pasirodęs Ondrejus Duda slovakams pelnė įvartį ir išlygino rezultatą.

Taip pat po keitimo pasirodęs Velso puolėjas Halas Robsonas-Kanu 81-ąją minutę išvedė velsiečius į priekį.

Per likusį laiką savo progų ieškoję Slovakijos futbolininkai įvarčio nepasiekė.

Velso rinktinė FIFA reitinge užima 26 poziciją,  Slovakijos – 24.

Starto sudėtys:

Velsas: D. Wardas; C. Gunteris, N. Tayloras, J. Chesteris, A. Williamsas, B. Daviesas; J. Williamsas, J. Allenas; D. Edwardsas A. Ramsey, G. Bale`as;

Slovakija: M. Kozačikas; P. Pekarikas, M. Škrtelis, J. Durica, D. Švento; P. Hrošovsky, J. Kucka; R. Makas, M. Hamšikas, V. Weissas; M. Durišas.