Be C. Ronaldo žaidusi Portugalija pralaimėjo Anglijai

Ketvirtadienio vakarą Londono legendiniame „Wembley“ stadione Anglijos nacionalinė futbolo rinktinė tęsė pasirengimą artėjančiam Europos čempionatui. Ta progą anglai priėmė kitą Senojo žemyno pirmenybių favoritę Portugaliją ir nugalėjo varžovus rezultatu 1:0 (0:0).
Reuters/ Scanpix nuotr.

Vienintelį ir pergalingą įvartį po puikaus Raheemo Sterlingo perdavimo iš kairio atakos sparno galva 86-ą minutę pelnė Chrisas Smallingas.

Portugalai beveik pusantro kėlinio žaidė dešimtyje, kai 35-ą minutę iš šiurkščią pražangą iš aikštės buvo išvytas gynėjas Bruno Alvesas.

Ankstesnėse parengiamojo ciklo rungtynėse anglai 2:1 nugalėjo Turkiją (gegužės 22 d.) ir 2:1 įveikė Australiją (gegužės 27 d.).

Portugalai (gegužės 29 d.) sutriuškino Norvegiją 3:0.

Anglijos rinktinė Europos čempionato B grupėje žais drauge su Rusija, Slovakija ir Velsu.

Portugalijos varžovės F grupėje bus Austrija, Vengrija ir Islandija.