Kontroliniai mačai pralaimėjimais ir lygiosiomis baigėsi trims EURO 2016 dalyvėms

Trečiadienio vakarą sužaistos dar trejos draugiškos kontrolinės rungtynės, kuriose trys komandos, būsimo turnyro dalyvės, rengėsi artėjančiam Europos futbolo čempionatui. Islandijos rinktinė svečiuose Oslo „Ullevaal“ stadione susitiko su aikštės šeimininke Norvegija ir pralaimėjo rezultatu 2:3 (1:2).
Scanpix/Reuters nuotr.

Islandai Europos čempionate žais F grupėje kartu su Austrija, Portugalija ir Vengrija. Norvegai į varžybas nepateko.

Belgijos rinktinė namų Briuselio „Roi Baudouin“ arenoje žaidė su Suomija ir vos išplėšė lygiąsias 1:1 (0:0). Suomiai net pirmavo 1:0 po Kaspero Hamalaineno smūgio 53-ią min., bet 89-ą min. Romelu Lukaku spėjo išlyginti santykį 1:1.

Belgai Senojo žemyno pirmenybėse kovos E grupėje drauge su Švedija, Italija ir Airija. Suomiai turnyre nedalyvaus.

Kauko GOAL (0:1) Belgium vs Finland (2016.06.01) by footballgolals

Romelu Lukaku Goal HD - Belgium 1-1 Finland... by HQFootball1

Lenkija savo aikštėje Gdansko „Energa“ stadione jėgas išbandė su Olandija ir pralaimėjo svečiams 1:2 (0:1). Į olando Vincento Jansseno įvartį 33-ią min., lenkas Arturas Jedrzejczykas 60-ą min. atsakė savo taikliu smūgiu. Pergalę lėmė Georginio Wijnaldumo įvartis 76-ą min.

Lenkų varžovės EURO 2016 C grupėje bus Vokietija, Ukraina ir Šiaurės Airija. Olandų tarp stipriausių žemyno komandų nematysime

Rezultatai:

Norvegija 3 - 2 Islandija

1' Stefan Johansen [1 - 0]
36' Sverrir Ingi Ingason [1 - 1]
41' Andre Helland [2 - 1]
67' Alexander Sorloth [3 - 1]
81' Gylfi Sigurdsson [3 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

Belgija 1 - 1 Suomija

53' Kasper Hamalainen [0 - 1]
89' Romelu Lukaku [1 - 1]

Lenkija 1 - 2 Olandija

33' Vincent Janssen [0 - 1]
60' Artur Jedrzejczyk [1 - 1]
76' Georginio Wijnaldum [1 - 2]

Vincent Janssen Goal -Poland vs Netherlands 0-1... by DailySports

Artur Jedrzejczyk Goal 1-1 Poland vs Netherlands by LiveTVsport

Europos futbolo čempionatas vyks birželio 10 – liepos 10 dienomis. Visas turnyro rungtynes transliuos LRT.