Šiandien Vilniuje+14°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po prezidento rinkimų

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Ramunė Sakalauskaitė. Istorinis Lietuvos šansas

Audringai paminėtas Baltijos kelio 25-metis, Ukrainos nepriklausomybės diena. Beveik užmirštas liko prieš 23 metus įvykęs rugpjūčio pučas Maskvoje. Tada perversmininkai iš Valstybinio nepaprastosios padėties komiteto, vadinto GKČP, bandė perimti valdžią iš Kryme atostogavusio paskutiniojo Sovietų Sąjungos vadovo Michailo Gorbačiovo.

Selemonas Paltanavičius. Prasidėjusi vėsa labai nenaudinga bitėms ir kamanėms

Išeina, savo gėlėtais sparnais išskrenda dar viena vasara. Paskutinės jos dienos jau kitokios, pradėjusios mus pratinti prie rudens ar minties, kad jis tikrai bus. Rugpjūčio pabaiga ne visada būna tokia, kaip šiemet. Kartais mes gyvename karštai, vasariškoje šilumoje.

Mykolas Drunga. Kai vienintelis pasirinkimas – giljotina ar nuodingos dujos

„Jungtinės Amerikos Valstijos negali likti ar ką nors pasiekti vienos kovoje su „Islamo valstybe Irake ir Sirijoje“. Tai – dar inicialais ISIS žinoma islamistinė grupuotė, kurios beatodairiškas žudikiškas žiaurumas pribloškė visą civilizuotąjį pasaulį“. Taip pirmadienį rašė „New York Times`o“ redaktoriai.

Libertas Klimka. Ką gandrai per Šv. Baltramiejų išsineša

Paskutinė rugpjūčio savaitė gamtoje tikrai nuspalvinta besibaigiančios vasaros nuotaika. Kaip sako priežodis: „Rugpjūčio pabaigoje vasara pasisuka į rudenį“. Todėl šis laikas vadinamas ir nuorudeniu arba parudene; tada gamta atkelia vartus rudeniui.