Šiandien Vilniuje+12°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Libertas Klimka. Į Lietuvą grįžtantys varpai primena apie savo turtingą istoriją

Prakalbus apie Vilniuje įrenginėjamą varpų muzikos instrumentą – karilijoną, reikia prisiminti ir varpų liejybos tradicijas Lietuvoje ir taip išsiaiškinti, kaip pasikeitė jų padėtis šalyje.

BNS

Kęstutis Girnius. Ar Darbo partija bus šalinama iš koalicijos?

Kas savaitę – nauji nesutarimai valdančioje koalicijoje. Vidaus kivirčiai yra tiek įprasti, kad paprastai tik sukelia nuobodulį. Bet naujausias socdemų ir „darbiečių“ žodinis apsišaudymas gali turėti rimtesnių pasekmių, ypač jei socdemų vadovybė nutars, kad jau laikas pamokyti savo pagrindinį varžovą.

Laurynas Kasčiūnas. Europą nuo V. Putino saugantis judėjimas pats tapo taikiniu

Ukrainos nacionalistinio judėjimo „Dešinysis sektorius“ konfliktas su oficialiąja šalies valdžia vis dar kelią daug diskusijų. Lietuvos viešojoje erdvėje vyrauja nuomonė, jog visa ši situacija yra naudinga Rusijai, o „Dešinysis sektorius“ yra būtent ta „silpnoji grandis“, kuria Kremlius ir naudojasi.

Mykolas Drunga. Kaip kovoti su korupcija Rusijoje (III)

Amerikiečio Williamo Browderio, kadaise vieno turtingiausių užsienio akcininkų Rusijoje, požiūrį iš esmės pakeitė jo advokato ruso Sergejaus Magnickio drąsa ir žiaurus nužudymas. Iš tikinčiojo V. Putino gerais norais W. Browderis virto nenuilstamu Rusijos valdžios priešininku ir kovotoju už žmogaus teises.