Šiandien Vilniuje-5°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Rusijos invazijos

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

V. Laučius. Kvailumas kaip gyvenimo norma. Kuo mes naudingi Rusijai

Nieko nepadarysi: žmogus kartais ima ir nusišneka. Galima gūžtelėti pečiais ir išmintingai nekreipti dėmesio arba tiesiog nuleisti juokais.

Selemonas Paltanavičius. Tikrieji grybautojai dabar aktyviai renka voveraites

Spaliui liko visai nedaug laiko. Kalendorius rodo, kad ir iki Kalėdų beliko vos pora mėnesių. Per šį laiką diena sutrumpės trimis valandomis, o mes regėsime ne tik rudens išėjimą, bet ir žiemos pradžią. Kol kas anksti apie tai kalbėti, bet jau dabar gamtoje paprasta įžvelgti pasiruošimą žiemai.

Mykolas Drunga. „Esame pasiturintys, galime duoti kitiems“

„Sirija, Irakas, Vakarų Afrika, Ukraina: Vokietijos Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros ministras Gerdas Mülleris pokalbyje su Vokietijos radiju „ Deutschlandfunk “ ragino „krizių aplink mus“ akivaizdoje parodyti daugiau solidarumo bėglių ir kenčiančiųjų atžvilgiu. Jo nuomone, „ne tik valstybė, bet ir kiekvienas asmuo turi mirtinos bėdos atveju pridėti savo trigrašį“.  

Libertas Klimka. Juostiniam laikui – 130 metų

Šios savaitės pabaigoje, sekmadienio naktį, savo laikrodžių rodykles pasuksime viena valanda atgal. Atsisakysime vasaros laiko, vėl gyvensime gamtos diktuojamu ritmu. Kodėl galime tvarkyti laiką taip, kaip mums patogiau?