Šiandien Vilniuje0°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po Aukščiausiosios Rados rinkimų

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Mykolas Drunga. Kada diskriminacija gali būti pateisinama

Pastarųjų savaičių diskusijos parodo, kokia vis dėlto svarbi yra tolerancijos vertybė. Tik ją reikia teisingai suprasti. Tolerancija nereiškia, kad priimame viską ir bet ką. Reikia atsirinkti. Tačiau kokiu pagrindu? Akivaizdu, kad be sveiko proto, dorovės ir saiko čia neapsieisime.

Ramūnas Bogdanas. B. Obama pasakė pirmą kalbą kaip šluba antis

Prezidentas Barackas Obama antradienį pasakė savo šeštą metinę kalbą ir pirmą kalbą kaip šluba antis. XVIII a. Londono biržoje taip vadindavo bankrutavusį akcininką. Amerikoje šluba antimi XIX a. pradėjo vadinti politikus, dirbančius jiems likusį terminą, kai jau išrinktas įpėdinis. 

Vytautas Dumbliauskas. Kodėl sustiprėjo karo veiksmai Rytų Ukrainoje?

Kodėl suintensyvėjo karo veiksmai Rytų Ukrainoje? Ukrainiečių kariškiai praneša, kad Rusijos kariuomenė puola ne tik Donecko oro uosto, bet praktiškai visomis kryptimis. Tuo būdu visos kalbos, kad žiemos metu karo veiksmai bus tik rusenantys, liko panašios į muilo burbulus. Vėl vyksta aršūs mūšiai, žūsta ne tik kariškiai, bet ir civiliai gyventojai.

Selemonas Paltanavičius. Aušta lapių vestuvių metas

Lietuvoje laukiame pusiaužiemio. Gal barsukas pasakys, kokia bus antroji žiemos pusė. Tiesa, kad ir koks rūpestingas būtų barsukas, žiemos likimo nulemti jis negali. Sausio 25-ąją, pusiaužiemio dieną, ir jūs pasižiūrėkite, koks bus oras, o labiausiai – ar švies saulė.