Šiandien Vilniuje+22°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Malaizijos lėktuvo katastrofa Ukrainoje

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Rimvydas Valatka. Būtingės terminalas: geriausiai kada nors išleistas mūsų milijardas

Mažai kas šią datą žino, bet liepos 22-oji yra nepaprastai svarbi diena naujausioje Lietuvos istorijoje. Lygiai prieš 15 metų Būtingės naftos terminale buvo pakrautas pirmasis naftos tanklaivis. Tai buvo su Graikijos vėliava plaukiojęs „Centaur“, į kurį pakrauta 68,544 tūkst. tonų naftos.

Vygantas Vareikis. Dar kartą apie futbolą

Per paskutinį mėnesį gausybė pasaulio vyrų ir kiek mažiau moterų buvo išsitraukę į futbolo fiestos stebėjimą Brazilijoje. Tiesa, yra ir tokių, kurie futbolo nemėgsta. Anglų fotografas Davidas Bailey yra pasakęs, jog pragarą jis įsivaizduoja kaip keturis vyrus, automobilyje besikalbančius apie futbolą.

Leonidas Donskis. Ar mes patys norime susigrąžinti emigravusius jaunus talentus?

Norėčiau pasidalinti samprotavimais apie Lietuvos jaunimą. Ir ne bet kokį, o labai talentingą, studijuojantį garsiuose Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Danijos, Švedijos, Suomijos universitetuose. Jaunimą, su kuriuo man yra tekę bendrauti ir kuris, mano įsitikinimu, gali labai paveikti Lietuvos kultūros ir politikos ateitį.

Mykolas Drunga. Apie islamofobiją ir nuosaikius musulmonus (II)

Kas tai yra islamofobija? Gal – pagrįsta baimė, kurią sukelia kai kurių islamą praktikuojančiųjų polinkis į terorizmą? O gal tai neigiamas ir nepateisinamas požiūris į islamą apskritai? Šiuo klausimu jau kurį laiką Amerikos žurnalistai ne juokais ginčijasi. Tęsiame liepos 16-ąją pradėtą užsienio spaudos apžvalgą.