Šiandien Vilniuje+2°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Selemonas Paltanavičius. Ne šiaip sau gamta skiria tokius orus

Taigi toks šių metų pavasaris. Mes norėtume kažko kito, nes čia pat – Velykos, nuotaikos turėtų būti šventinės. Tiesa, nuotaiką sau gali pakelti ir kitokiomis priemonėmis – kad ir buvimu artimų žmonių rate.

Mykolas Drunga. Blėstant krikščioniškam tikėjimui, kame rasti stiprybės?

„Europos ateitis glūdi jos praeityje“. Taip žurnale „American Conservative“ rašo žurnalistas, politikas, politikos komentatorius Patrickas J. Buchananas. Ką jis turi omenyje? Ir ar jis teisus?

Vytautas Keršanskas. Ar Lietuvai naudinga ES energetinė sąjunga?

Kovo 19-ąją Europos Sąjungos valstybių lyderių susitikime buvo sutarta dėl pirminio plano ES energetikos sąjungos sukūrimui. Juokaujama, kad grįžtama prie ištakų, nes pirmieji Europos valstybių vienijimosi žingsniai prasidėjo nuo energetikos sektoriaus 1951 m. įsteigus Europos anglių ir plieno, o 1957 m. – Europos atominės energijos bendriją.

Vytautas Dumbliauskas. Rinkimai – valdžios patikrinimas

Rinkimai yra valdžioje esančių žmonių patikrinimas ar pakeitimas kitais. Ką parodė pastarasis vietos valdžioje esančių asmenų patikrinimas? Aptarkime merų rinkimų rezultatus, nes pirmą kartą miestų ir miestelių vadovai buvo renkami tiesiogiai, pačių gyventojų. Kaip sekėsi pasitikrinti save merams, kurie iki šiol tame poste atsidurdavo po užkulisinių tarybos daugumą sudarančių partijų derybų?