Šiandien Vilniuje+21°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau
LRT RADIJAS, LRT.lt

Linas Kojala. Kazachstanas – ne Boratas, o Trumano šou

Turbūt visi prisimena didžiulio populiarumo visame pasaulyje sulaukusią kino komediją apie Kazachstano žurnalistą Boratą. Filmo siužete pagrindinis veikėjas keliauja į Jungtines Amerikos Valstijas bei keistomis manieromis glumina vietos gyventojus. Tuo pačiu jis pristato Kazachstaną kaip pusiau laukinę valstybę, kurioje žmonės gyvena lūšnose be vandens, prekiauja moterimis ir kankina žydus.

Ramūnas Bogdanas. Balsavimo dėl tribunolo vetavimas Rusijos negelbsti nuo smūgio reputacijai

Ketvirtadienio balsavimas JT Saugumo Taryboje buvo sužlugdytas Rusijai pasinaudojus veto teise prieš Malaizijos pateiktą bei kitų šalių paremtą rezoliuciją įsteigti tarptautinį tribunolą dėl skrydžio MH17 numušimo virš Donbaso 2014 m. liepos 17 d.

Selemonas Paltanavičius. Gamtos virsmo ženklai labai matomi ir ryškūs

Baigiasi liepa, vasara įgauna naują paveikslą ir vardą – tampa brandžiąja vasara. Po ką tik praūžusio lietaus pamatėme ją lyg visai kitokią ir nejučia atsidusome – ar ji negalėjo būti tokia tada, birželio antroje pusėje ar liepos pradžioje...

Rimvydas Valatka. A. Butkevičiaus ir R. Sinkevičiaus pasaka

Vasariškai žiovaujančiai tautai vyriausybė pasekė naują pasaką be pradžios, be pabaigos. Apie tai, kaip ministrai surūdijusią Lietuvos jūrų laivininkystę išgelbės. Žodžiu, buvo taip: bėgo lėkė laukais plevėsuodamas plaukais Algirdas Butkevičius su Rimantu Sinkevičiumi, užkliuvo už valstybinio verslo varčios, babakšt – ir vėl nuo pradžios.