7 sporto dienos 2013-03-24 14:03

2013-03-24 21:51
969
Įvertinimas: 0

1-1 - taip baigėsi pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės tarp Lietuvos ir Slovakijos komandų. Lietuviai išsiveržė į priekį 19-ąją min. po Darvydo Šerno įvarčio, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kalbiname buvusį rinktinės trenerį Benjaminą Zelkevičių. Po beveik pusantrų metų pertraukos Kauno Žalgirio krepšinio komandos direktoriumi tapo Paulius Motiejūnas. Taip pat jis tapo klubo valdybos nariu ir valdybos pirmininku. Kalbėdamas apie pirmuosius darbus, P.Motiejūnas teigė, kad svarbiausia dabar yra išsiaiškinti realią situaciją. Kauno "Žalgirio" krepšininkai įrodė, kad laimėti galima , kai negauni atlyginimo. Eurolygos dvikovoje šią savaitę Žalgiriečiai savo aikštelėje 79:71 įveikė Stambulo klubą "Anadolu Efes". Anot naujojo generalinio direktoriaus, šiuo metu situacija klube yra įtempta ir nestabili. Daugiau nei 50 proc. viešosios įstaigos "Kauno Žalgirio rėmėjas", kuri valdo "Žalgirio" krepšinio klubą, akcijų priklauso Ūkio banko investicinei grupei (ŪBIG), kurią kontroliuoja verslininkas Vladimiras Romanovas. Krepšinio klubas paskutiniu metu patiria didelius finansinius sunkumus.