captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pasveikinkim vieni kitus“

Šeštadienį paaiškejo konkurso „Pasveikinkim vieni kitus“, skirto LRT TELEVIZIJOS 60-mečiui paminėti, nugalėtojai. Laidos „Labas rytas, Lietuva" tiesioginės transliacijos metu Nidoje esantis laidos vedėjas Arnas Mazėtis iš šimtų nacionalinei televizijai skirtų sveikinimų ištraukė tris, kurių autoriams atiteks įspūdingi prizai - du skrydžiai balionu ir išmanusis televizorius.

„Televizijos vardu dėkoju visiems, kurie sveikinote ir linkėjote kūrybinės sėkmės, drąsos ir įkvėpimo. Be jūsų nebūtų mūsų!" - prieš traukdamas laimingąsias atvirutes kreipėsi į žiūrovus A. Mazėtis. 

Visos trys konkurso „Pasveikinkim vieni kitus“ nugalėtojos - moterys. Skrydžiai LRT oru balionu dviem asmenims atiteko p. Danutei Jelenskienei iš Lazdijų r. ir p. Eugenijai Berezij iš Klaipėdos. Išmanusis 102 cm įstrižainės SAMSUNG televizorius iškeliauja į Kauną p. Ritai Žiemelienei.

Sveikinimus galima buvo rašyti ant specialiai LRT TELEVIZIJOS jubiliejui išleistų proginių atviručių, kurios buvo įklijuotos Lietuvos žurnalų prieduose. Taip pat galima buvo sveikinti ir bet kuria kita atvirute.

 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...