captcha

Jūsų klausimas priimtas

VAIKŲ PIEŠINIŲ KONKURSO TAISYKLĖS

 

Vaikų piešinių konkurso MANO IR GUSTAVO NUOTYKIAI komisija atrinko 127 geriausius darbus. Visi šių darbų autoriai gaus bilietus į filmą „Gustavo nuotykiai“.  40 autorių (sąrašuose jų pavardės pabrauktos) apdovanosime dar ir daiktiniais prizais.

  Iki 6 metų amžiaus grupė:

1.                                     Rapolas Samoška, 4 m., Vilnius

2.                                     Paulius Dumbliauskas, 6 m., Druskininkai

3.                                     Joris Jarmalavičius, 6 m., Vilnius

4.                                     Ignas Ramonas, 5 m., Joniškis

5.                                     Domantas  Jankauskas, 5 m., Kaunas

6.                                     Justė Krasauskaitė, 3 m., Kaunas

7.                                     Nerita Karvelytė, 5 m., Kaunas

8.                                     Marija Lekevičiūtė, 6 m., Vilnius

9.                                     Karolis Kuitniauskas, 6 m., Vilnius

10.                                 Vytautė Kandratavičiūtė, 3 m., Ariogala

11.                                 Saulė Pakašiūtė, 4 m., Vilnius

12.                                 Mėta Štėnaitė, 4 m., Kaunas

13.                                 Patricija Jutelytė, 6 m., Vilnius

14.                                 Melita Batavičiūtė, 5 m., Panevėžys

15.                                 Haroldas Vekerotas, 6 m., Vilnius

16.                                 Milda Šklenskaitė, 5 m., Vilnius

17.                                 Kristupas Aranauskas, 5 m., Kaunas

18.                                 Vytė Kubaitytė 6 m., Šilalės r.

19.                                 Agnieška Kovalevska, 6 m., Vilniaus r.

20.                                 Aleksas Ketlėrius, 6 m., Kaunas

21.                                 Guostė Matulytė, 6 m., Kėdainiai

22.                                 Alicija Talaitė, 6 m., Vilnius

23.                                 Guoda Vaikšnoraitė, 5 m., Druskininkai

24.                                 Linas Matačiūnas, 5 m., Vilnius

25.                                 Saulė Pakašiūtė, 4 m., Vilnius

26.                                 Agnė Čelkytė, 5 m., Vilnius

27.                                 Lukas Martinez Gonzalez, 3 m., Rokiškis

28.                                 Samuelis Kairys, 5 m., Šiauliai

29.                                 Augustė Daugėlaitė 4 m., Kaunas

30.                                 Gabija Karalevičiūtė, 5 m., Grigiškės

31.                                 Kamilė Gimbickytė, 6 m., Zarasų r.

32.                                 Ugnė Kalinauskaitė, 5 m., Jonava

33.                                 Vytautas Ketlėrius, 4 m., Kaunas

34.                                 Mindaugas, 6 m., darželis PAPARTIS, Vilnius

35.                                 Tomas Laukaitis, 5 m., Vilnius

36.                                 Rusnė Aleksandravičiūtė, 5 m., Šiauliai

37.                                 Guoda Urbonavičiūtė, 6 m., Kauno r.

38.                                 Deimantas Tomas Skačkauskas, 4 m., Vilnius

39.                                 Meida Baranauskaitė, 6 m., Molėtai

40.                                 Saulė Gilytė, 6 m., Šiauliai

41.                                 Evija Rumšaitė, 5 m., Vilnius

42.                                 Nojus Limontas, 6 m., Klaipėda,

43.                                 Aurėja Kotinskaitė, 5 m., Panevėžys,

44.                                 Luknė Pikutytė, 5 m., Karmėlava

7–9 metų amžiaus grupė:

1.                                     Simonas Vaišys, 9 m., Vilnius

2.                                     Rūta Razmaitė, 7 m., Klaipėda

3.                                     Domas Miežetis, 8 m., Klaipėda

4.                                     Einaras Jočys, 8 m., Kaunas

5.                                     Rūta Baležentytė, 9 m., Alytus

6.                                     Ugnė Kaneckaitė, 8 m., Vilnius

7.                                     Laimonas Kuitniauskas, 7 m., Vilnius

8.                                     Emilis Abramovas, 9 m., Vilnius

9.                                     Lukas Gleibik, 9 m., Vilnius

10.                                 Gabija Žukevičiūtė, 9 m., Vilnius

11.                                 Mėja Paulauskaitė, 7 m., Vilnius

12.                                 Martyna Gilytė, 9 m., Vilnius

13.                                 Paula Chalimavičiūtė, 9 m., Vilnius

14.                                 Gabija Pupkytė, 9 m., Vilnius

15.                                 Nojus Pikutis, 7 m., Karmėlava

16.                                 Kotryna Ramonaitė, 9 m., Joniškis

17.                                 Titas Tamoliūnas, 9 m., Vilnius

18.                                 Haroldas Žilys, 9 m., Druskininkai

19.                                 Agata Petkevič, 8 m., Vilnius

20.                                 Rokas Matkevičius, 9 m., Trakų r.

21.                                 Jokūbas Sinicas, 8 m., Vilnius

22.                                 Ieva Lota Kavaliauskaitė, 9 m., Vilnius

23.                                 Guoda Kasperavičiūtė, 9 m., Vilnius

24.                                 Ūla Skersytė, 7 m., Vilnius

25.                                 Gajus Viškelis, 8 m., Vilnius

26.                                 Modestas Batavičius, 9 m., Panevėžys

27.                                 Vaiva Vaičenonytė, 7 m., Kaunas

28.                                 Viljamas Jokūbauskas, 7 m., Vilnius

29.                                 Ieva Mumgaudytė, 7 m., Šiauliai

30.                                 Paulina Lomsargytė, 7 m., Šilutė

31.                                 Ignas Mykolaitis, 7 m., Vilnius

32.                                 Aris Oleškevičius, 7 m., Vilnius

33.                                 Deimantė Didžgalvytė, 9 m., Vilnius

34.                                 Atėnė Krivickaitė, 9 m., Vilnius

35.                                 Aušrinė Čekauskaitė, 9 m., Kaunas

36.                                 Beatričė Ruikaitė, 7 m., Mažeikiai

37.                                 Liepa Žemaitytė, 7 m., Vilnius

38.                                 Gija Jarmalavičiūtė, 9 m., Vilnius

39.                                 Gabija Pilikauskaitė, 8 m., Vilnius

40.                                 Domantas Kateiva, 8 m., Klaipėda

41.                                 Danas Stasiūnas, 9 m., Panevėžys

42.                                 Ieva Gudaitytė, 7 m., Druskininkai

43.                                 Vaida Matusevičiūtė, 8 m., Vilnius

44.                                 Vytė Bagdonavičiūtė, 7 m., Druskininkai

45.                                 Erikas Denisenko, 8 m., Vilnius

46.                                 Meda Bieliauskaitė, 8 m., Vilnius

47.                                 Dominyka Vaickutė, 7 m., Vilnius

48.                                 Arvijus Radžius, 7 m., Vilnius

49.                                 Liepa Sviderskaitė, 8 m., Panevėžys

50.                                 Viltė Vinckutė, 8 m., Vilnius

 

Papildomai atrinkti gražių ir įdomių piešinių autoriai:

51.                                 Goda Savukynaitė, 7 m., Druskininkai

52.                                 Jorė Mingėlaitė, 7 m., Vilnius

53.                                 Deimas Doroševas, 7 m., Vilnius

54.                                 Danas Jamuška, 9 m., Vilnius

55.                                 Vilija Paulauskaitė, 8 m., Kaunas

56.                                 Emilija Mukaitė, 8 m., Jonava

57.                                 Simona Žiūraitė, 9 m., Panevėžys

58.                                 Guoda Ališauskaitė, 9 m., Kaunas

59.                                 Amelija Daugėlaitė, 9 m., Kaunas

60.                                 Modestas Kodis, 7 m., Vilnius

61.                                 Oskaras Nanevičius, 8 m., Kaunas

62.                                 Beatryčė Daugirdaitė, 9 m., Panevėžys

 

10–13 m. amžiaus grupė:

1.                                     Milda Filipavičiūtė, 10 m., Šiauliai

2.                                     Rokas Lazdinis, 10 m., Vilnius

3.                                     Gabrielė Turlaitė, 10 m., Vilnius

4.                                     Akvilė Trusovaitė, 10 m., Vilnius

5.                                     Agnė Matačiūnaitė, 10 m., Vilnius

6.                                     Nojus Kaušyla, 12 m., Anykščiai

7.                                     Mantė Marozaitė, 10 m., Panevėžys

8.                                     Vilius Kupčikas, 10 m., Kaunas

9.                                     Gabija Šukytė, 10 m., Radviliškis

10.                                 Ugnė Krivickaitė, 11 m. Radviliškis

11.                                 Gustas Zibalas, 10 m., Vilnius

12.                                 Roberta Jankūnaitė, 11 m., Radviliškis

13.                                 Edvinas Rimeikis, 11 m., Radviliškis

14.                                 Matas Zaloga, 11 m., Ukmergė

15.                                 Arnas Kaleinikovas, 11 m., Radviliškis

16.                                 Ugnė Arbačauskaitė, 11 m., Šiauliai

17.                                 Ugnė Lunytė, 10 m., Vilnius

18.                                 Laura Rušinskaitė, 10 m., Vilnius

19.                                 Julius Glodenis, 10 m., Vilnius

20.                                 Ūla Bružaitė, 11 m., Radviliškis

 

 

 

14 metų ir vyresni:

1.      Rasa Pečkytė, 14 m., Kaunas

 

 

PADĖKOS – Gražinai Kizalienei, Vilniaus „Pelėdos“ pradinės mokyklos mokytojai, ir DAIVAI MIKŠIENEI – Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokytojai,  gerai  parengusioms vaikus piešinių konkursui.

Lapkričio 6 d. – gruodžio 10 d. bibliotekoje SAULUTĖ (Žirmūnų g. 2, Vilnius) kviečiame aplankyti konkurso GUSTAVO NUOTYKIAI geriausių darbų parodą. Bibliotekos darbo laikas 10–18 val., šeštadieniais 10–17 val. Poilsio diena – sekmadienis.

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close