captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos konkurentai „Eurovizijos“ dainų konkurse

Kas yra Lietuvos atstovų Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos konkurentai 2015-ųjų „Eurovizijoje? Tokių – net 39. Kviečiame susipažinti su jais!

1. Albanija
Elhaida Dani – žvaigždė ne tik savo tėvynėje, bet ir Italijoje, kur 2013-aisiais laimėjo konkursą „Italijos balsas“. Aktyviai koncertuoja, leidžia muzikos albumus.
Gimė 1993-aisiais, dainuoja nuo ketverių, groja fortepijonu. 2009 m. laimėjo talentų šou „Žvaigždžių akademija“. Yra dalyvavusi ne viename konkurse Albanijoje ir užsienyje, laimėjo apdovanojimus Juodkalnijoje ir Bulgarijoje.
Elhaida Dani – adrenalino fanatikė, dievinanti konkursus. Pasak atlikėjos, siekiant laimėti ima gamintis adrenalinas, o tai jai leidžia pasirodyti geriau. Ji tikisi Vienoje parodyti geriausia, ką gali. Žiūrėti video!

2. Armėnija
Armėnijai šiemet atstovauja šešių dainininkų grupė „Genealogy“. Grupę sudarė Armėnijos nacionalinis transliuotojas, sumanęs į Vieną pasiųsti himną apie taiką, vienybę ir meilę.
„Genealogija“ – tai tiltas, jungiantis penkis pasaulio žemynus su Armėnija. Grupę sudaro po vieną armėną iš Europos, Amerikos, Azijos, Afrikos, Australijos ir, žinoma, Armėnijos. Jų gyslomis teka tas pats kraujas, juos jungia tie patys genai ir muzika, universalioji pasaulio kalba.
Grupės narė Mary-Jean yra Australijos, Graikijos ir JAV pilietė. Kita narė, Inga, „Eurovizijos“ konkurse dalyvauja jau antrąkart. „Genealogy“ narys Essai pirmąją dainą parašė būdamas 12-kos. Žiūrėti video!

3. Australija
Pirmąkart „Eurovizijoje“ dalyvaujanti Australija į Vieną atsiuntė vieną populiariausių savo atlikėjų – Guy Sebastian. Jis pasirodys finale, kuris vyks gegužės 23-ąją.
Guy‘us gimė Malaizijoje, į Australiją gyvent atvyko šešerių. Jo gyslomis teka portugalų, anglų, škotų ir šrilankiečių kraujas.
Pirmieji bandymai dainuoti – nuo maždaug 14-os. Šiandien tai vienas populiariausių tolimojo žemyno dainininkų. Jo sąskaitoje – 43 platininiai ir 3 auksiniai singlai, 3 mln. tiražu Australijoje išleistas albumas.
Guy’us dalyvauja labdaringoje veikloje, yra „Raudonojo kryžiaus” ambasadorius. Žiūrėti video!

4. Austrija
Konkurso šių metų šeimininkė pristato trijų vaikinų grupę „The Makemakes”, nacionalinėje atrankoje įveikusią 15 varžovų.
Grupė, kurią sudaro trys ilgaplaukiai - vokalistas Dodo, gitaristas Maxas ir būgnininkas Flo -  susikūrė 2013-aisiais.
Vaikinai tikisi scenoje nuo konkurentų išsiskirti stiliumi – vis dėlto, tai – roko grupė. Du iš trijų groja kartu nuo 9-erių metų. Žiūrėti video!

5. Azerbaidžanas
Elnurui Huseynovui ši „Eurovizija“ – jau antroji. Pirmąkart šiame konkurse jis dalyvavo 2008-aisiais ir užėmė su partneriu 8-tą vietą finale. Šiemet Elnuras Europai pristato mistišką šiuolaikinę baladę „Vilko valanda“ (lietuviams tai skamba kaip A. Tapino romano pavadinimas).
Azerbaidžano atstovas gimė 1987 m. Muzikinį kelią pradėjo būdamas penkerių. Vėliau eksperimentavo tarp džiazo, pop ir klasikos, vokalo mokėsi pas garsiausiu šalies pedagogus.
Šiemet vasarį Elnuras nugalėjo TV projekte „Turkijos balsas“. Už jį finale balsavo daugiau kaip milijonas Turkijos žiūrovų. Žiūrėti video!

6. Baltarusija
Į jubiliejinę 60-ąją „Euroviziją“ Baltarusija siunčia duetą – Uzarį ir Maimuną. Kas sieja pop muzikos kompozitorių ir klasikos atstovę smuikininkę? Atsakymas vienas: meilė literatūros kūriniui ir ekranizacijai „Žiedų valdovas“.
Maimunos mama baltarusė, tėvas – malietis. Dviejų vaikų (5-erių Dianos ir 18-kos mėnesių Philipo) mama Maimuna – pirmasis Baltarusijos smuikas. Pop dainininkas ir kompozitorius Uzaris – ne naujokas „Eurovizijoje“. 2011-aisiais jis čia dainavo kaip pritariantysis vokalas. Žiūrėti video!

 

 

7. Belgija
Loic Nottet - dar vienas TV projekto „Balsas“ (šį kartą – Belgijos) dalyvis, finalininkas, vienu ypu sugebantis papirkti ir komisiją, ir žiūrovus. Save vadina užkietėjusiu australų dainininkės Sia‘os gerbėju, yra įrašęs jos hito „Chandellier“ versiją, puikiai įvertintą pačios Sia‘os.
Pasak Loico Notteto, jo pasirodymą išskiria dainininkų judesiai, ypatinga, globali dainos atmosfera, šokiui užvedantis ritmas.
„Eurovizija“ Belgijos atstovui svarbi visų pirma kaip galimybė pasirodyti didžiulei auditorijai. Žiūrėti video!

8. Kipras
Johnas Karayiannis – 20-metis kiprietis iš Limasolio, jau rugsėjį keliantis sparnus į Londoną, kur studijuos muziką ir įrašinės albumą.
Vaikystėje jis klausėsi grupių „Linkin Park“ ir „Metallica“, šiuo metu jo didieji autoritetai neseniai Lietuvoje koncertavęs Edas Sheeranas  ir Johnas Mayeris. „Svarbiausia, kad būtų geras balsas ir gera daina”, - sako Kipro atstovas.     
Su „Eurovizija“ Johnas tiesiogiai susiduria jau antrąkart: būdamas trylikos jis dalyvavo atrankoje į vaikų „Euroviziją”. Žiūrėti video!

9. Čekija
Čekija grįžta į konkursą su puikiu duetu: Marta Jandova, kuri gerai žinoma ir Vokietijoje, ir Vaclavu Noidu Barta, populiariu kompozitoriumi, aktoriumi, aranžuotoju ir, žinoma, dainininku.
Marta gimė Prahoje, menininkų šeimoje. 1993 m. išvyko į Vokietiją, koncertavo su grupe „Die Happy“.
Vaclavas muzikoje – nuo ketverių, yra išbandęs kone visus instrumentus. Pastaruoju metu vaidino ir dainavo miuzikluose, kūrė muziką TV serialams.  Žiūrėti video!              

10. Danija
Danų grupė „Anti Social Media” įkvėpimo semiasi iš praėjusio amžiaus 7-ojo dešimtmečio muzikos. Momentą, kai ši grupė laimėjo Danijos nacionalinę atranką, matė per 2 mln. žiūrovų. Jauni vaikinai atrankoje pavergė žiūrovų širdis, nors dalyvavo daug žinomų atlikėjų.
Grupė susikūrė vos keli mėnesiai iki atrankos, dviem vaikinams vos po 19 metų. Jaunuoliai prisipažįsta, kad, nepaisant pavadinimo, patys yra aktyvūs socialinių tinklų vartotojai. Žiūrėti video!

11. Estija
Priešingybės traukia... Elina – temperamentinga mergina iš mažo miestelio, besimėgaujanti gyvenimu didmiestyje ir svajojanti apie kelionę į Afriką pas žirafas. Tu tarpu ramaus būdo Stigas bevėlytų vykti į Antarktidą. Jis – didmiesčio vaikis, bet šiandien rinktųsi ramybę kaime, kur gali ramiai kurti muziką.
Stigas Eliną užtiko atsitiktinai, pamatęs Youtube jos vaizdo klipą, kuriame Elina dainavo Christinos Aguileros dainą. „Mane pakerėjo jos muzikalumas“, - prisipažino Stigas. Elina tebuvo mokyklinuke, ir jai prireikė kelių dienų sukaupti drąsą atsakyti į žinomo kompozitoriaus laišką.
Už dueto pasirodymą Estijos nacionalinėje atrankoje balsavo 79 procentai žiūrovų. Žiūrėti video!

12. Makedonija
Austrijoje gyvenantis Makedonijos atstovas Danielis Kajmakoskis (31) buvo vienas pirmųjų paskelbtų šių metų „Eurovizijos“ dalyvių. Dainininkas, kompozitorius, muzikantas. Nuo šešerių gyvena Vienoje, kur persikėlė iš Makedonijos su šeima.
Dalyvavo daugelyje muzikinių TV projektų Austrijoje, Makedonijoje, Bulgarijoje.
Pasak Danielio, „Eurovizija“ jam visuomet buvo nuostabus renginys, sujungiantis žmones ir parodantis tautų įvairovę. Žiūrėti video!

13. Suomija
Pertti Kurikan Nimipaivat (PKN) – 2009 m. susikūrusi „punk“  stiliaus grupė, kurios išskirtinumas – jos narių proto negalia.
PKN – ne tik Suomijoje populiari grupė. Suomiai koncertavo Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Norvegijoje, Kanadoje, Nyderlanduose. Apie PKN sukurtas dokumentinis filmas yra pelnęs apdovanojimą. Žiūrėti video!

14. Prancūzija
Galingo balso savininkė Lisa Angell į Vieną atveža dainą „N‘oubliez pas“ – kūrinį apie viltį ir taiką, drąsą ir solidarumą.
Lisa karjerą pradėjo dainuodama Prancūzijos Rivjeros klubuose, vėliau svajojo įsikurti Kinijoje, tačiau sumanymus pakeitė pasiūlymas įrašyti albumą Prancūzijoje. Kartą, gavusi kvietimą sudainuoti privačiame vakarėlyje Maskvoje, Lisa atsidūrė Lužnikų stadione prieš 50-tūkstantinę auditoriją.
Atlikėja pripažįsta visuomet svajojusi apie „Euroviziją“. „Vienos scenoje, - sako ji, - dainuosiu savo dukrytei“. Žiūrėti video!

15. Gruzija
Nina Sublatti įtikinamai laimėjo Gruzijos nacionalinę atranką su savo kūrybos daina „Warrior“ („Karys“).
Gruzijos atstovė – žinoma manekenė, dirbusi su garsiausiais šalies dizaineriais ir fotografais. Koncertavo su  keliomis muzikos grupėmis. TV projektų dalyvė ir nugalėtoja. Koncertavo su Gruzijos valstybiniu simfoniniu orkestru.
Prieš 2 metus išleistas dainininkės albumas „Dare to be Nina Sublatti“ vis dar – tarp klausomiausių šalyje.
Nuo praėjusių metų Nina – Tbilisio konservatorijos muzikos technologijų studentė. Žiūrėti video!


16. Vokietija
24-erių Ann Sophie – charizmatiška asmenybė, žibanti bet kurioje scenoje. Vokiečiai tuo įsitikino ne kartą, ypač – trileriui prilygusios šiųmetės atrankos metu.
Dainininkė gimė Londone, užaugo Hamburge. Yra išbandžiusi daugelį muzikos krypčių. Baigusi mokyklą, Ann išvyko į Niujorką, kur studijavo prestižiniame Lee Strasbergo Teatro ir kino institute. Dieną. O vakarais gyvai dainuodavo Niujorko klubuose. Nuo 2013-ųjų dainininkė – vėl Hamburge. Žiūrėti video!

17. Graikija
Kipre gimusi Maria Elena Kyriakou – trijų berniukų mama. 1996 m., būdama 12-kos, Maria Elena laimėjo vaikų dainų konkurse.
2006-aisiais baigė graikų literatūrą, dirbo dėstytoja. Visgi praėjusiais metais nusprendė grįžti į muziką. Ir ne be reikalo, nes netrukus laimėjo TV projekte „Graikijos balsas“.
Iki šiol dainininkė praleidžia nemažai laiko su vaikais Kipre, kur verčiasi privačiomis pamokomis. Žiūrėti video!

18. Vengrija
Dar iki tapdama Vengrijos atstove šių metų „Eurovizijoje“, Boggie jau buvo žinoma ir užsienyje. Jos dainos „Nouveau Parfum“ vaizdo klipas internete surinko 30 mln. peržiūrų, o debiutinis albumas užėmė 3 vietą  Billboard džiazo albumų sąraše.
Boggie su grupe daug koncertuoja Vengrijoje  ir užsienyje. Savo dainų muzikos ir žodžių autorė.
Muzikuodama jungia įvarius stilius – nuo pop, džiazo, prancūzų šansono iki kantri ir klasikos. Žiūrėti video!

19. Islandija
Maria Olafs – daugelio talentų savininkė. Ji dainuoja, vaidina ir rašo dainas. Gimė mažame Norvegijos miestelyje.  
Vaikystėje, būdama dešimties, buvo pakviesta nedideliam vaidmeniui nacionaliniame teatre. Yra vaidinusi klasikiniuose spektakliuose „Muzikos garsai“ ir „Ronja plėšiko duktė“.
Daina „Unbroken“ parašyta specialiai Mariai. Nors kūrinys idealiai tinka jos balsui, atlikėja prisipažino nesitikėjusi pergalės nacionalinėje atrankoje. Žiūrėti video!

20. Airija
Savamokslė 17-metė muzikantė Molly Sterling laimingiausia jaučiasi grodama fortepijonu ir dainuodama savo namuose Tipereryje.
Vaikystėje ji save prisimena niūniuojant grupių „Eagles“, „Queen“ ir „Meatloaf“ melodijas tėvo automobilyje. Būdama 11-kos savaranki6kai i6moko groti pianinu, o 12-kos pajuto adrenalino skonį pirmajame konkurse.
Šiandien Molly lenkiasi tokiems dainininkams, kaip Stevie Nicks, Hozier, Lana del Rey ir Beyonce.
Molly prisipažįsta negalinti gyventi be ...medaus, kurio sugeba suvalgyti iki penkių stiklainėlių per savaitę. Laisvalaikiu ji užsiima kikboksu, o ūkyje laiko asilą. Žiūrėti video!

21. Izraelis
Prancūzų kilmės izraeliečiui Nadavui Guedjui – vos 16. Jo daina vadinasi „Golden Boy” – „Auksinis berniukas”.
Gimęs Paryžiuje, Nadavas užaugo Izraelyje. Čia jis laimėjo TV talentų konkursą ir taip įgijo teisę atstovauti Izraeliui „Eurovizijoje”. Savo pasirodyme vaikinas tikisi sujungti geriausia, ką turi Europa ir Viduržemio regionas.
Laisvalaikiu Nadavas klausosi hiphopo, elektroninės, R&B, soul muzikos. Žiūrėti video!

22. Italija
Italų pop operos trio „Il volo“ sudaro Piero Barone, Ignazio Boschetto ir Gianluca Ginoble. Vaikinus atrado garsus italų muzikos prodiuseris Michele Torpedine, užauginęs tokias žvaigždes, kai Anrea Bocelli ir Zucchero.
Netrukus „Il volo“ populiarumas ėmė augti kaip ant mielių: albumai puikiai perkami, pasipylė gastrolės užsienyje, prisijungti  koncerte pakvietė net legendinė Barbra Streisand! „Il volo” bendradarbiavo ir su Erosu Ramazzotti, Placido Domingo. Neseniai  nugalėjo San Remo festivalyje. Žiūrėti video!

23. Latvija
Latvijos atstovė Aminata Savadogo gimė 1993 m. Rygoje. Jos mama – latvių ir rusų kilmės, o tėvas – iš Burkina Faso.
Stiprus, originalus merginos balso tembras jungia tris dainavimo tradicijas – Afrikos, Rusijos i Europos. Tad nenuostabu, kad Aminata Latvijoje nuolat kviečiama į dainų konkursus ir muzikinius projektus.
Aminata – savo dainų autorė. Groja fleita. Žiūrėti video!

24. Malta
Nors Amber vos 23-ji, ji „Eurovizijos“ veteranė. Maltos nacionalinėje atrankoje dalyvavo penkis kartus. 2012-aisiais Baku buvo Maltos atstovo Kurto Callejos pritariančioji vokalistė.
Vaikystėje aktyviai užsiiminėjo dziudo, kol trauma, kurią patyrė būdama 15-kos, neprivertė pasitraukti iš sporto. Nuo tada visa Amber energija skirta muzikai.
Laisvalaikiu Amber savanoriauja, prieš dvejus metus ji dirbo savanore Tanzanijoje, vėliau Italijoje.
Socialinio tinkle „Facebook“ aktyvi narė. Negali gyventi be šokolado, kuriuo mėgaujasi  ir Austrijoje, garsėjančioje gurmanišku šokoladu. Žiūrėti video!

25. Moldova
Moldovai šiemet atstovauja ukrainiečių kilmės 22-jų Eduardas Romanyuta. Jo dainos „I Want Your Love“ prodiuseriai – švedai.
Scenoje Eduardas nuo ketverių. Nuo tada iškovoti 28 nacionaliniai ir tarptautiniai apdovanojimai.
Keturiskart yra dalyvavęs Ukrainos nacionalinėje atrankoje.
Eduardas studijuoja finansus, šiuo metu rašo mokslinį darbą Ukrainos mokesčių politikos tema. Žiūrėti video!

 

 

26. Juodkalnija
Knezas - vienas populiariausių Juodkalnijos atlikėjų. Yra išleidęs jau 10 albumų. Dainą „Eurovizijai“ sukūrė kartu su serbų kompozitoriumi.
Solinę karjerą pradėjo 1992-aisiais garsiame buvusios Jugoslavijos šalių festivalyje „Mesam“. Šlovė atėjo 1996-aisiais, išleidus pardavimų rekordus sumušusį albumą. Praėjusių metų spalį  Juodkalnijos nacionalinis transliuotojas išrinko Knezą šios šalies atstovų jubiliejinėje 60-ojoje „Eurovizijoje“. Žiūrėti video!

27. Norvegija
Morlandas ir Debrah Scarlett. Kartą ankstyvą lapkričio rytą Debrah gavo SMS žinutę. Tąsyk ji buvo viešbutyje Šveicarijoje, kur koncertavo. Žinutė buvo nuo Kjetilio Morlando, kuris teiravosi, ar ji nesutiktų dalyvauti bendrame projekte.
Ši pora šiandien – Norvegijos atstovai 2015-ųjų „Eurovizijoje“, atliekantis juodąją meilės baladę „A Monster Like Me“.
Kjetilio skoniui didelę įtaką padarė Jungtinė Karalystė, kurioje atlikėjas ilgai gyveno. Praėjusiais metai Kjetilis grįžo į Oslą ir pasivadino Morlandu.
Debrah  didžiąją gyvenimo dalį praleido Šveicarijoje. Norvegijoje išgarsėjo TV projekte „Norvegijos balsas“. Žiūrėti video!

28. Lenkija
Monika Kuszynska muzikinę karjerą pradėjo 2001 m. kaip grupės „Varius Manx“ solistė. 2006-aisiais Monika patyrė autoįvykį, po kurio liko iš dalies paralyžuota. Dainininkė juda neįgaliojo vėžimėliu.
Po daugelio metų, praleistų reabilitacijose, Monika grįžo prie didžiosios savo aistros – muzikos. 2012 m. išleistas jos pirmasis albumas.
Dainininkė aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje. Prieš dvejus metus Lenkijos prezidentas apdovanojo ją Aukso kryžiumi už nuopelnus skatinant neįgaliųjų sportą. Žiūrėti video!

29. Portugalija
Leonor Andrade gimė 1994 m. Pirmas kontaktas su muzika buvo ketverių, pradėjus groti pianinu. Su šiuo instrumentu Leonor nesiskiria iki šiol.
Su broliu ir dviem raugais grojo roko grupėje „Mariacaffe”. Vėliau bandė laimę „Portugalijos balse”, pasiekė pusfinalį.
Lipdama į sceną, Leonor galvoja apie tuos, kuriuos myli. Žiūrėti video!

30. Rumunija
„Voltaj“ – garsi Rumunijos poproko grupė, gyvuojanti jau daugiau kaip du dešimtmečius. Nacionalinę atranką grupė laimėjo su daina apie vaikus, paliktus emigravusių tėvų.
„Voltaj“ yra koncertavę Moldovoje, Austrijoje, Italijoje, Ispanijoje, Airijoje. Kasmet surengia apie šimtą koncertų. Žiūrėti video!

31. Rusija
Polina Gagarina – viena ryškiausių šiandienos Rusijos šou verslo puošmenų. Dainininkė, aktorė, kompozitorė. Daugelio Rusijos muzikos apvanojimų laureatė.
Yra išleidusi du albumus: 2005 ir 2010 metais. Polinos vyras – garsus fotografas Dmitrijus Ischakovas, pora augina septynerių Andrejų.
Polina yra gyvenusi Graikijoje, kur lankė mokyklą, kalba šios šalies kalba. Žiūrėti video!

32.San Marinas
Anita Simoncini ir Michele Perniola – buvę vaikų „Eurovizijos“ dalyviai. Anita gimė 1999 m. San Marine.  Be dainavimo, domisi baletu, šoka nuo ketverių. Patinka grupės „Coldplay“, „Linkin Park“ „Radiohead“, dainininkė Etta James.
Jos partneris Michele Perniola gimė 1998 m. Italijoje. Vaikystėje taip pat šoko baletą.
Anita atstovavo savo šaliai vaikų „Eurovizijoje“ 2014-aisiais, Michele – metais anksčiau. Žiūrėti video!

33. Serbija
Be galingo balso, papirkusio publiką nacionalinėje atrankoje, Bojana Stamenova turi dar vieną ginklą – puikų humoro jausmą. „Moku megzti ir šeimininkauti, bet laikykitės – mano balsas nuneš jums stogą“, - sako Serbijos atstovė.
Bojana gimė 1986-aisiais, dainuoja nuo septynerių. Išgarsėjo prieš kelerius metus TV projekte „Serbijos talentas“. Mėgsta keliauti. Norėtų aplankyti Prancūziją – dėl meno ir maisto, Airiją – dėl nuostabių kraštovaizdžių ir alaus, Ameriką – dėl bliuzo, baikerių, Čikagos, miuziklų, Las Vego... Žiūrėti video!


34. Slovėnija
Slovėnų duetas Maraaya – tai Marjetka ir Raay. Pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Augina du sūnus.
Marjetka baigė Liublijanos muzikos akademiją, dirba vokalo pedagoge. Raay‘us – vienas iškiliausių Slovėnijos prodiuserių. Žmonai sukūrė muzikos stilių, kurį galima pavadinti „indie pop“.
Skiriamasis dueto bruožas – scenoje naudojamos studijinės ausinės. Marjetka sako, kad tai būdas sukelti pojūčius, kuriuos dainininkė patiria įrašų studijoje. Žiūrėti video!

35. Ispanija
Ispanė Edurne – dainininkė, aktorė, TV laidų vedėja. Gimė Madride, dainuoti pradėjo devynerių. Yra išleidusi penkis albumus.
Ispanų daina vadinasi „Amanecer“ („Aušra“) pasakoja apie prarastą meilę ir bandymą atgauti džiaugsmą, troškimą vėl pamatyti kylančią saulę.
Edurne tikisi, kad sėkmę Vienos scenoje jau atneš išskirtinis vokalas ir televizininkės patirtis. Žiūrėti video!

36. Švedija
Po tokių atlikėjų, kaip ABBA ir Loreen, Švedija rankasi itin išrankiai. Sėkmę nacionalinėje atrankoje 28-erių Mansas Zelmerlowas pelnė tik iš trečio karto. Ją atnešė daina „Heroes“.
„Ji pasakoja apie tuos laikus, kai buvau jaunesnis ir sunku buvo susirasti draugų. Man padėjo vienas žmogus“, - pasakoja Mansas.
Dainininkas remia fondą, kuris finansuoja tris mokyklas Pietų Afrikoje ir vieną Kenijoje. Žiūrėti video!

37. Šveicarija
Iš Mauricijaus kilusiai Melanie Rene – 24-eri. Kad jos aistra – muzika, muzikantų dukra suprato 7-erių. Nuo 2010-ųjų studijavo muziką Didžiojoje Britanijoje, ten būdama parašė dainą „Time To Shine“, su kuria laimėjo nacionalinę atranką.
Šveicarė Melanie – Rumunijos dainų konkurso Grand Prix laureatė.
Pasidomėjusi savo kilme, Melanie sužinojo, kad jos protėviai – indų princesė ir prancūzų kapitonas. Žiūrėti video!

38. Nyderlandai
Nyderlandų atstovė Trijntje Oosterhuis gimė 1973-aisiais menininkų šeimoje. Su broliu muzikavo grupėje, kuri buvo žinoma ne tik Nyderlanduose.
Yra išbandžiusi įvairius muzikos stilius, nuo džiazo iki soulo, koncertavo kartu su Andrea Bocelli, Herbie Hancocku, Khaledu ir Lioneliu Richie.  
Žengti į „Euroviziją“ ją paskatino praėjusių metų šios šalies atstovų „The Common Linnets“ sėkmė (antroji vieta) konkurse. Tai geriausias olandų rezultatas nuo 1975 m. Žiūrėti video!


39. Jungtinė Karalystė
Duetas „Electro Velvet” – tai Bianca Nicholas ir Alex Larke. Alexas – pradinės mokyklos mokytojas ir …Micko Jaggerio antrininkas, vaidinantis garsųjį rokerį šou „Rolling Clones“, su kuriuo koncertuoja Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.
Bianca yra koncertavusi Princui Viljamui ir Kembridžo kunigaikštienei. Jos debiutinis albumas „Hold on to your Dreams“ užėmė pirmąją vietą tarp „iTunes“ klausomiausiųjų. Gerai pasirodė TV projekte „JK balsas“. Žiūrėti video!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...