captcha

Jūsų klausimas priimtas

Konkursas generalinio direktoriaus pareigoms užimti

VšĮ Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos

SKELBIMAS

VšĮ Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos Taryba skelbia viešą konkursą eiti VšĮ Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinio direktoriaus pareigas.

Reikalavimai pretendentams:

  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį);
  • mokėti lietuvių kalbą ir dar bent vieną iš Europos Sąjungos oficialių kalbų;
  • turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo darbo patirtį;
  • žinoti LR Konstitucijos, LR visuomenės informavimo įstatymo, LR Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo turinį, išmanyti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso ir Europos transliuotojų sąjungos statuto reikalavimus;
  • išmanyti Lietuvos kultūros politiką ir strategiją;
  • išmanyti LRT valstybinę programų strategiją;
  • būti nepriekaištingos reputacijos. Asmuo nelaikomas nepriekaištingos reputacijos, jeigu turi neišnykusį teistumą už bet kokį nusikaltimą ar baudžiamąjį nusižengimą; jeigu buvo atleistas iš darbo, einamų pareigų ar praradęs teisę verstis atitinkama veikla už tai, kad neatitiko įstatymuose keliamų nepriekaištingos reputacijos reikalavimų, ar už teisės aktuose nustatytų etikos normų pažeidimus, ir nuo šio fakto yra praėję mažiau negu 3 metai; jeigu buvo atleistas iš darbo, einamų pareigų arba praradęs teisę verstis atitinkama veikla už šiurkštų darbo, tarnybos tvarkos ar kitokį šiurkštų pažeidimą, ir nuo šio fakto yra praėję mažiau negu 3 metai.

Teikdamas dokumentus dalyvauti viešame konkurse, pretendentas privalo raštu patvirtinti, kad nėra jokių aplinkybių, dėl kurių jo reputacija gali kelti abejonių.

Pranašumu laikoma pretendento darbo patirtis Lietuvos kultūros, mokslo, švietimo ir visuomenės informavimo srityse.

Pretendentų atrankos būdas: veiklos programos pristatymas ir atsakymai į LRT tarybos narių klausimus 2013 m. kovo 26 d. 10 val. Pristatyti programą ir atsakyti į LRT tarybos narių klausimus kviečiami tik nurodytus reikalavimus atitinkantys ir laiku dokumentus pateikę pretendentai.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti konkurse (nurodant kontaktinius duomenis);

2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento nuorašą (patvirtintą notaro);

3. išsilavinimą liudijančio dokumento nuorašą (patvirtintą notaro);

4. gyvenimo ir darbinės veiklos aprašymą;

5. užpildytą nepriekaištingos reputacijos deklaraciją (rasite čia);

6. užpildytą privačių interesų deklaraciją;

7. elektroniniu formatu pateikti veiklos programą, parengtą pagal viešosios įstaigos LRT valstybinę programų strategiją.

Dokumentai priimami 30 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo dienos (iki 2013 m. kovo 8 d. 15 val. 45 min.) adresu: VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, S. Konarskio g. 49, Vilnius. Personalo ir dokumentų valdymo skyrius, LRT tarybos referentė Irena Čivienė, 127 kabinetas. Dokumentai gali būti siunčiami registruotu laišku, per kurjerį arba pristatomi tiesiogiai skelbime nurodytam asmeniui pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 iki 15.45 val., pietų pertrauka – 12.00–12.45 val., užklijuotame voke, nenurodant teikiančio asmens vardo ir pavardės, ant voko užrašant tokį tekstą: „LRT tarybai dokumentai viešam konkursui eiti VšĮ Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinio direktoriaus pareigas“.

Išsamesnė informacija apie konkursą: tel. (8 5) 236 32 31, el. paštu irena.civiene@lrt.lt ir internete adresu www.lrt.lt.

Prašome susipažinti su generalinio direktoriaus rinkimų tvarka (DOC, PDF).

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...