• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Programėlės

 LRT pasakos

 

Nuo šiol vaikai į sapnų karalystę galės leistis lydimi garsiausių Lietuvos aktorių ir diktorių įskaitytų pasakų, kurių galima klausytis mobiliesiems įrenginiams skirtoje programėlėje „LRT pasakos“.

Čia patalpinta daugiau kaip penkios dešimtys vaikų pamėgtų pasakų iš LRT aukso fondo. Pasakas įskaitė Elvyra Žebertavičiūtė, Vytautas Rumšas, Lilija Žadeikytė ir kiti iškiliausi Lietuvos „balsai“. Klausydami programėlėje esančių įrašų vaikai gali piešti iliustracijas savo mylimiausioms pasakoms ir nusiųsti jas į programėlės galeriją. Pasakas galima reitinguoti, jomis dalintis su draugais socialiniuose tinkluose.

 

 
                                                                                                                                     
   

 

LRT.lt aplikacija išmaniajam TV

 

Tai pirmoji nemokama transliuotojo programėlė (application) išmaniesiems televizoriams Lietuvoje. Naujausios laidos, sporto įvykiai, archyviniai kadrai, filmai, LRT.lt Mediatekos vaizdo ir garso kolekcija – dabar ir jūsų išmaniuosiuose Samsung televizoriuose – lengvai prieinama jums patogiu metu.

Detalesnės informacijos ieškokite buitinės technikos pardavimo vietose.

 

 

 

 

 

Labas rytas, Lietuva!

 

„Labas rytas, Lietuva!“ – kiekvieną darbo dienos rytą Jums taria LRT TELEVIZIJOS laida ir siūlo tai, kas svarbiausia ryte: nuo naujausių žinių, orų prognozių iki aktualių diskusijų ir spaudos apžvalgų. Nuo šiol tai, kas svarbiausia, su Jumis, kur bebūtumėt – programėlėje „Labas rytas“!

Su šia programėle galima:

  • atsikelti su „Labu Rytu“; programėlėje rasite žadintuvą, kurį galite nustatyti skambėti „Labas rytas, Lietuva“ melodija arba tiesiogine laidos transliacija;
  • žiūrėti arba klausytis „Labas rytas, Lietuva“ laidos savo išmaniajame telefone;
  • pamatyti dienos orų prognozę;
  • pažiūrėti dienos žiniasklaidos apžvalgą;
  • skaityti LRT.lt žinių tarnybos naujienų srautą;

Tai dar ne viskas! Kaip jau įprasta, su savo programėlėmis visada siūlome naujų bendravimo galimybių. Nuo 6 iki 9 valandos ryto žiūrėdami tiesioginę laidos transliaciją su šia programėle galėsite atsakyti į dienos klausimą, o socialiniame tinkle „Twitter“ bendrauti su laidos dalyviais!

 

Gustavo receptai

 

Džiugi naujiena visiems „Gustavo enciklopedijos“ mėgėjams – mobili programėlė „Gustavo receptai“. Joje rasite geriausių laidose gamintų patiekalų receptus su dailiomis iliustracijomis ir lengvomis instrukcijomis. Turėsite galimybę pamatyti viso gaminimo proceso vaizdo įrašą ir Gustavo padedami paruošti puikų užkandį ar desertą. Specialiai jums sukūrėme patogų laikmatį, kiekio vienetų keitiklį ir paprastą pirkinių užrašinę.

Ką tik savo sukurtais kulinariniais šedevrais pasidalinkite su draugais „Facebook“ paskyroje arba nusiųskite jiems nuotrauką elektroniniu paštu.


“Gustavo receptai” – nors griūk, kaip skanu!

 

Lietuvos tūkstantmečio vaikai

 

Laida geriausiems ir gudriausiems! Jūs taip pat norite pasivaržyti su laidos dalyviais? Galite tai padaryti savo išmaniajame telefone, naudodamiesi „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėle. Atsisiųskite šią programėlę iš „Google Play", „iTunes store“,  Symbian, WP bei MeeGo. Laidos metu savo išmaniuoju telefonu galėsite atsakinėti į klausimus ir varžytis su kitais žiūrovais. Prie kiekvieno klausimo bus pateikti atsakymų variantai ir duotas laikas pažymėti savo atsakymo variantą. Ar jis teisingas, galėsite sužinoti realiu laiku žiūrėdami laidą. Kiekvieno turo taškai bus skaičiuojami, o laidos pabaigoje geriausi užregistruoti rezultatai bus parodyti televizoriaus ekrane.

 

LRT grotuvas

 

LRT Grotuve išvysite ir išgirsite Lietuvos Nacionalinio Radijo ir Televizijos kanalų transliacijas. Programėlėje galite žiūrėti tris TV kanalus – LRT televiziją, LRT Kultūrą bei LRT Lituanica, ir klausytis trijų radijo programų – LRT radiją, LRT Klasiką bei LRT Opus. LRT Grotuve taip pat rasite savaitės TV programą ir galėsite patogiai užsisakyti priminimus apie pamėgtas laidas.

 

 

 

 

Balsuok!

 

2013 metų Eurovizijos Nacionalinėje atrankoje savo balsą galėjo išreikšti ir išmaniųjų technologijų vartotojai. Programėlė "Balsuok!" leido žiūrovams tiesioginio eterio metu atiduoti savo balsus UŽ arba PRIEŠ tuo metu grojančius "Eurovizijos" atlikėjus. 2012 m. "Eurovizijos" atrankoje programėlė "Balsuok!" susilaukė milžiniško populiarumo - per kelias savaites iš Android Market ir App Store programėlė buvo parsisiųsta daugiau nei 13000 kartų, o jos vartotojai per visas Eurovizijos atrankos transliacijas atidavė daugiau nei 26 milijonus balsų! Muzika, televizija ir išmaniosios technologijos susipynė į vieną visumą, o tai yra itin svarbus žingsnis populiarinant mobiliųjų technologijų kultūrą Lietuvoje. Kūrėjai – App Camp. Inovacijos partneriai - OMNITEL.