Šiandien Vilniuje-2°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Eurovizijos“ nacionalinė atranka: kodėl taip skiriasi Lietuvos ir užsienio komisijos simpatijos?

2015-01-23 / 15:21

Šiemet nacionalinė atranka į „Eurovizijos” dainų konkursą kelia kaip niekad daug diskusijų. Į svarstymus apie pasikeitusias atrankos taisykles, iškritusius ir savo noru išėjusius dalyvius, netgi laidų vedėjus įsitraukia ir su konkursu nesusiję žmonės. Rengėjai džiaugiasi, kad, nepaisant daugelio abejonių,...

„Auksinis protas“: rekordiniai reitingai augina laidos ambicijas

2015-01-22 / 16:53

Intelektinis žaidimas „Auksinis protas” nesitenkina geriausios premjeros statusu LRT televizijoje – projektas turi ambicijų tapti viena populiariausių laidų tarp visų Lietuvos televizijų.  

Liepa Mondeikaitė: „Eurovizijoje“ svarbiausia yra geras balsas

2015-01-22 / 12:00

„Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje – pirmosios aukos. Iš kovos netikėtai pasitraukus jauniausiai jos dalyvei Militai Daikerytei,  šį savaitgalį ketvirtajame koncerte kausis jau tik aštuoni atlikėjai.   

Rimanto Bagdzevičiaus žmona Jūratė prie namų sutinka briedžius

2015-01-21 / 16:11

Aktorius Rimantas Bagdzevičius – užkietėjęs lietuviškų serialų veikėjas, juose vaidinantis dar nuo sovietinių laikų. Jo širdžiai mieliausi du serialai – prodiuserių kompanijos „Videometra” kurti „Gedimino 11” ir „Nekviesta meilė”.  

E. Žukauskas ir R. Vyšniauskas sėkmingai treniruoja delfinus

2015-01-21 / 16:09

Savaitgalį Klaipėdos delfinariume startavo pirmą kartą pasaulyje kuriamas renginių ciklas „Delfinai ir žvaigždės“, kurį jau nuo sausio 30 dienos transliuos LRT. Kiekvieno pasirodymo metu dalyviai pristatys individualią programą su delfinais, kuri kaskart kuriama ir su profesionaliais treneriais, ir choreografais, ir prižiūrint...

LRT taryboje ekonomistę D. Vilytę pakeitė teisininkas A. Puksas (2)

2015-01-21 / 11:19

LRT taryboje dirbs naujas narys – Prezidentės deleguotas teisininkas dr. Andrius Puksas, M. Romerio universiteto mokslo centro koordinatorius. Jis pakeitė iš LRT tarybos narių atsistatydinusią Dianą Vilytę, neseniai tapusią Viešųjų pirkimų tarnybos vadove.  

Nacionalinės „Eurovizijos” atranką paliko du dalyviai ir tik viena daina

2015-01-19 / 16:00

Šeštadienį nacionalinę atranką į „Eurovizijos” dainų konkursą paliko dvi dalyvės – Australijoje gyvenanti lietuvė Wilma La ir klaipėdietė atlikėja Reda Striškaitė. Nors trečiajame atrankos koncerte turėjo iškristi ir dvi autorinės dainos, iškrito tik viena, mažiausiai portalo LRT.lt...

Vytenis Pauliukaitis vertins pasaulyje neregėto renginio dalyvius

2015-01-15 / 11:50

„Aš noriu jus pasveikinti, kad atnešėte visiškai naują projektą į Lietuvos televiziją“,  – tokie buvo Vytenio Pauliukaičio žodžiai, sulaukus kvietimo tapti komisijos nariu unikaliame ir pasaulyje pirmą kartą pasaulyje organizuojamame renginyje „Delfinai ir žvaigždės“.  

Neringa Šiaudikytė: „Neparodžiau visko, ką norėjau”

2015-01-14 / 15:48

Grupės „Naujos pupytės” narė, seksualiu įvaizdžiu garsėjanti dainininkė Neringa Šiaudikytė jau ne pirmą kartą bando jėgas nacionalinėje atrankoje į „Eurovizijos” dainų konkursą. Neringa prisipažįsta, kad kiekvienais metais sugrįžti į atranką ir dalyvauti joje iš naujo vilioja konkurso teikiamas prizas....

Svarbiausi pasaulio biatlono startai – per LRT

2015-01-14 / 15:46

LRT pradeda transliacijas iš vienos populiariausių pasaulyje žiemos sporto šakų – biatlono varžybų! Jau nuo šios savaitės bus transliuojamos pasaulio biatlono taurės (IBU World Cup) varžybos, o kovo mėnesį sporto mėgėjai per LRT išvys ir pasaulio biatlono čempionato lenktynes.  
1 2 3 4 5 6 ... 68 69 70