Šiandien Vilniuje+23°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Mykolas Drunga. Amerikoje vis dar nedraudžiama kitoniškai mąstyti

Liepos 4-oji – Jungtinių Amerikos Valstijų nepriklausomybės diena. Ta proga siūlome susipažinti su konservatyvaus Vašingtono žurnalisto Patricko J. Buchanano tekstu, rodančiu, jog Amerikoje vis dar galima laisvai skelbti didžiai kontroversiškas mintis. 

Julita Varanauskienė. Kaip neišleisti juodai dienai numatytų atsargų per saulėtas atostogas?

Kai kalbame apie santaupas, daugelis žmonių sako taupantys, „kad būtų pinigų dėl visa ko“. Tokiu būdu tarsi į vieną krūvą suplaka ir pinigus, reikalingus susidoroti su galimais, bet neplanuotais nemalonumais, ir pinigus, kurių gali prireikti iš anksto nesuplanuotiems, bet maloniems pirkiniams.

Ramunė Sotvarė-Šemetienė. Graikams šokas geriau už bizūną su riestainiu

Daugiau nei pusė – anapus skurdo ribos. Ekonomikos skrydis žemyn ir dar didesnis nedarbas. Į  bevertę ir nuvertėjančią vietos valiutą konvertuotos sąskaitos,  o tai iš esmės reiškia  lėšų nusavinimą, negrąžintas būsto paskolas, nesumokėtas sąskaitas. Visa tai nutiko ne Graikijoje. Bet jau poryt  gali prasidėti būtent čia.

Nobelio premijos laureatas Paulas Krugmanas. Graikija – virš prarajos

Jau kurį laiką akivaizdu, jog euro sukūrimas buvo didelė klaida. Europoje niekada nebuvo sėkmingam vieningos valiutos funkcionavimui būtinų pradinių sąlygų, visų pirma – reikiamo tipo fiskalinės ir bankų sąjungos.