• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Graikija po A. Cipro atsistatydinimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Linas Kojala. A. Lukašenka spjauna į V. Putiną ir gręžiasi į Europą?

Rytų fronte nieko naujo – taip galima apibūdinti tendencijas prieš spalio 11 dieną vyksiančius Baltarusijos prezidento rinkimus. Nepaisant Vakarų kritikos ir spaudimo, „paskutinio Europos diktatoriaus“ titulo („priklijuoto“ amerikiečių, bet, sąmokslo teorijų teigimu, pakurstyto iš Rusijos, kuri tuo stiprina savo, kaip demokratijos, įvaizdį) ir tolygiai augančios priklausomybės nuo Rusijos, Aleksandras Lukašenka pratęs 21 metus trunkantį valdymą ir išsilaikys poste penktai kadencijai iš eilės.

Laimantas Jonušys. Keblus skonio reikalas

Neseniai Vyriausybė patvirtino valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo planą. Jame įtrauktas ir Vilniaus Lukiškių aikštės sutvarkymas. Kodėl jau trečią dešimtmetį ši aikštė tebėra nesutvarkyta? Galima priežastis ta pati, dėl kurios iki šiol nesutvarkytos ir kai kurios kitos svarbios sostinės erdvės, o tos, kurios sutvarkytos ir kur pastatyti paminklai, kelia daugelio šventą nepasitenkinimą.

Selemonas Paltanavičius. Keturi grybukai nėra priežastis eiti į išdžiūvusį mišką

Lietuvoje – pati rudens pradžia, dar visai nepanaši į tikrą rudenį. Ne taip paprasta iš tokios karštos vasaros pereiti į vėsą. Net gerokai sutrumpėjusios dienos čia yra bejėgės, viską lems laikas. Gamta laiko turi, jos metų ciklo kalendorius apskaičiuotas taip, kad visi gamtos vaikai nepatirtų nepatogumų.

Rūta Vainienė. Numatomi pokyčiai vaistinėje – ne į naudą jos lankytojui

Gali būti taip, kad vieną dieną užėję į vaistinę... pamatysite ją ištuštėjusią. Taip nutiktų, jei Sveikatos apsaugos ministerija pritars iniciatyvai patrumpinti prekių sąrašą, kuriomis leidžiama prekiauti vaistinėje. Dabartiniu metu šis sąrašas ir taip yra neilgas.