Šiandien Vilniuje+3°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po neramumų atsinaujinimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Rūta Vainienė. Tas, kas pats nori ir vežti, ir šildyti, ir mokyti – ne liberalas

Dar dvi savaites gyvensim rinkimų temomis. Pirmasis turas sako – liberalai ant bangos. Negali su tuo nesutikti.  Liberalų sąjūdis padvigubino savo atstovų skaičių savivaldybėse. Vilniuje antrame ture kausis ne koks oficialiai kairysis su dešiniuoju, o du liberalai. Kad nesiveltume į diskusiją dėl pavadinimų, pakalbėkime apie turinį. Kokias vertybes puoselėjantis ir kokius pasiūlymus teikiantis politikas savivaldoje galėtų pelnytai būti vadinamas liberalu?

Ernestas Parulskis. Blogos, blogos vertybės

Aną savaitę susitikau su mama kavos. Tądien vėl kilo sunkiai artikuliuojama sumaištis dėl Vilniaus Žaliojo tilto skulptūrų, ir mes, kaip ir neretas vilnietis, šiek tiek situaciją aptarėm. Mama prisiminė epizodą, kad 1956 metais, šviežiai įstojusi į Universitetą, apžiūrėjo tilto skulptūras ir visiškai nenudžiugo.

Linas Kojala. Rusijos stiprybė – Vakarų skaldymas

Ukrainos krizės kontekste dažnai girdime, kad pasaulis grįžta į Šaltojo karo laikus. Rytų ir Vakarų konfliktas vėl pasiekė tokį lygį, kad okupuotoje Rytų Ukrainoje nusileido kažkas panašaus į naują „geležinę uždangą“, o atviro karo grėsmė yra, kaip niekada, didelė.

Goda Jurevičiūtė. Dieve, palaimink Ameriką? (filmo recenzija)

Clinto Eastwoodo „Amerikiečių snaiperis“ – didaktiškas ir propagandinis žvilgsnis į Irako okupaciją ir jos pasekmes.