Šiandien Vilniuje+20°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Malaizijos lėktuvo katastrofa Ukrainoje

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Vygantas Vareikis. Dar kartą apie futbolą

Per paskutinį mėnesį gausybė pasaulio vyrų ir kiek mažiau moterų buvo išsitraukę į futbolo fiestos stebėjimą Brazilijoje. Tiesa, yra ir tokių, kurie futbolo nemėgsta. Anglų fotografas Davidas Bailey yra pasakęs, jog pragarą jis įsivaizduoja kaip keturis vyrus, automobilyje besikalbančius apie futbolą.

Leonidas Donskis. Ar mes patys norime susigrąžinti emigravusius jaunus talentus?

Norėčiau pasidalinti samprotavimais apie Lietuvos jaunimą. Ir ne bet kokį, o labai talentingą, studijuojantį garsiuose Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Danijos, Švedijos, Suomijos universitetuose. Jaunimą, su kuriuo man yra tekę bendrauti ir kuris, mano įsitikinimu, gali labai paveikti Lietuvos kultūros ir politikos ateitį.

Mykolas Drunga. Apie islamofobiją ir nuosaikius musulmonus (II)

Kas tai yra islamofobija? Gal – pagrįsta baimė, kurią sukelia kai kurių islamą praktikuojančiųjų polinkis į terorizmą? O gal tai neigiamas ir nepateisinamas požiūris į islamą apskritai? Šiuo klausimu jau kurį laiką Amerikos žurnalistai ne juokais ginčijasi. Tęsiame liepos 16-ąją pradėtą užsienio spaudos apžvalgą.

Selemonas Paltanavičius. Erelių rėksnių jaunikliai – dar lizduose

Lietuvoje – vasara, pats jos vidurys ir gražumas. Jei dar nepamatėte šio grožio ir nesidžiaugėte vasaros siūlomais malonumais, galite nepastebėti ir visos praskriejančios vasaros. Taigi atsigręžkite į ją atviromis sielomis, pasinerkite į vasaros dovanojamą džiaugsmą ir stenkitės kuo daugiau jo prisiminti. Mūsų prigimtis leidžia daug ką užmiršti, bet būtų nedovanotina pamiršti, prarasti tai, kas pasaulyje gražiausia – vasaros  nuotaikas.