Šiandien Vilniuje+14°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Laurynas Kasčiūnas. Europą nuo V. Putino saugantis judėjimas pats tapo taikiniu

Ukrainos nacionalistinio judėjimo „Dešinysis sektorius“ konfliktas su oficialiąja šalies valdžia vis dar kelią daug diskusijų. Lietuvos viešojoje erdvėje vyrauja nuomonė, jog visa ši situacija yra naudinga Rusijai, o „Dešinysis sektorius“ yra būtent ta „silpnoji grandis“, kuria Kremlius ir naudojasi.

Mykolas Drunga. Kaip kovoti su korupcija Rusijoje (III)

Amerikiečio Williamo Browderio, kadaise vieno turtingiausių užsienio akcininkų Rusijoje, požiūrį iš esmės pakeitė jo advokato ruso Sergejaus Magnickio drąsa ir žiaurus nužudymas. Iš tikinčiojo V. Putino gerais norais W. Browderis virto nenuilstamu Rusijos valdžios priešininku ir kovotoju už žmogaus teises.

Ramunė Sotvarė-Šemetienė. Dešinieji Ukrainos radikalai: jų bijo, apie juos kuria legendas

Ar Ukrainoje bus dar vienas Maidanas? Politologai sako – ne, nebus. Žmonės dvejoja – juk ir Euromaidano niekas iš anksto neplanavo. Ekspertai įspėja – Ukraina reformuojasi ketvirtą kartą. Penktojo nebebus.

Vytautas Keršanskas. Kaip Rusija žiniasklaidą pasikinkė politikai vykdyti

Rusijos intervencijos Ukrainoje aktualizuotas hibridinis karas pasižymi ypatinga savybe – siekiant tikslo, yra taikomas itin platus ne tik karinių, tačiau ir diplomatinių, politinių, ekonominių ar informacinių priemonių spektras. Neramumų Ukrainoje pradžią palydėjo ypač stipri dezinformacijos ir propagandos kampanija, kuri parodė, jog pastaraisiais metais Kremlius pilnai pajungė žiniasklaidos priemones ne tik vidaus, bet ir užsienio politikos tikslams siekti.