• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Graikija po A. Cipro atsistatydinimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Rūta Vainienė. Numatomi pokyčiai vaistinėje – ne į naudą jos lankytojui

Gali būti taip, kad vieną dieną užėję į vaistinę... pamatysite ją ištuštėjusią. Taip nutiktų, jei Sveikatos apsaugos ministerija pritars iniciatyvai patrumpinti prekių sąrašą, kuriomis leidžiama prekiauti vaistinėje. Dabartiniu metu šis sąrašas ir taip yra neilgas. Be vaistinių preparatų vaistinėse galima prekiauti maisto papildais, vandeniu, fasuotomis sultimis, arbata, kosmetikos, asmens higienos gaminiais, ir dar keliomis prekių grupėmis, kurios yra įtrauktos į sveikatos apsaugos ministro patvirtintą sąrašą.

Mykolas Drunga. Ar bėglių antplūdis suvienys Europą?

Aną savaitę vieną iš dviejų politinės spaudos apžvalgų skyriau tautų kraustymosi temai, antrą – pastaboms apie Ukrainos krizės šaknis ne kur kitur, o pačioje Rusijoje. Ir štai praėjusį sekmadienį du laikraščiai sujungė abi šias temas į vieną.

Libertas Klimka. Mokyklinius metus pasitinkant

Linksmu mokyklinio varpelio tilindžiavimu pasitinka rugsėjis. Su jauduliu prisimename savo mokyklinius metus, geruosius mokytojus, tokią didelę įtaką turėjusius mūsų gyvenime. Juk kiekvienas tikrai sutikome nuostabių mokytojų, kuriems dėkingumą jaučiame visą gyvenimą už įdiegtas dvasines vertybes, už teisingas orientacijas gyvenime, sužadintą žingeidumą pažinimui, meilę gamtai, pagalbą sunkiais ar kritiniais jaunystės metais.  Mokytojų globai atiduodame savo didžiausią brangenybę – vaikus ir anūkus.

Raimonda Agnė Medeišienė. Tikrasis menas – mūsų gyvenimas

Vasara jau ir atsisveikina. Ateinantis ruduo vieniems primena artėjantį depresyvų periodą, kitiems tai – mėgstamiausias metų laikas. Yra teorija, kad žmogus nesąmoningai įvardina mėgstamiausiu tą metų laiką, kuriuo jis yra gimęs. Teorijos kuriamos tam, kad būtų paneigtos. Sunkiau paneigti teiginį, kad kūrybingumui visi metų laikai vienodai geri.