Šiandien Vilniuje+16°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau

Selemonas Paltanavičius. Sulaukėme vabzdžių proveržio

Mus palieka pavasaris. Po keleto dienų įžengsime vasaron. Kai kas sako, kad tai bus tik kalendorinė vasarėlė, o tikrosios dar teks palaukti. Kur ten... Jau gegužės gale gamtoje yra vasariška. Nežiūrėkite į orus, vėsą ir lietų – jie ne patys svarbiausi.

Libertas Klimka. Žalumos džiugesys

Trečioji Sekminių diena kaime vadinama Ledine. Senolių būdavo prisakyta tądien rimtų darbų, o ypač laukuose, nesiimti: antraip ledai vasarojų išmuš, derlius perniek nueis. Kitados tikėta, kad tai piktoji žiemos dievaitė Leda tokiu būdu savo galias primenanti. Kaimynai vienas kitą sudrausmindavo: neik į darbus, per tave visam kaimui bėda nutiks...

Raimonda Agnė Medeišienė. Apie švietimą – dar kartą

Pagaliau atėjo pavasaris, pagaliau iš tikro atšilo ir, ko gero, jau nebesnigs, jau visu pajėgumu žydi ir kvepia alyvos – tai ženklas, kad mokslo metai sukasi į pabaigą, o abiturientai laiko egzaminus. Puikus laikas vėl pakalbėti apie švietimą.

Mykolas Drunga. Pranešti apie nuomones nebūtinai reiškia joms pritarti

Priminsime, kad čia pateikiame tik užsienio spaudos apžvalgą, atpasakojame vieno ar dviejų, o kartais ir daugiau laikraščių nuomones. Kai reiškiame savo nuomonę, tą įsakmiai ir pabrėžiame.